Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

​​​​​​Aşk güzel bir şeydir, aşık olmak ya da aşık olunan kişi olmak da güzel bir histir. İnsanlar birbirlerini severler, aşık olurlar ama bu durum bazen karşılıksız olur. Sevdiğimiz kişilerin bizi sevmemesi durumunda platonik oluruz ve bazıları bu durumu platonik olmaktan çıkarmak için aşk büyüsü yapar.

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişi amacına ulaşır, aşkı platonik olmaktan çıkar ve karşılıklı bir duyguya dönüşür. Bu yüzden aşk büyüsü yapmak hayatınızda büyük bir değişikliğe neden olabilir. Bu büyü en çok yaptırılan büyülerden birisidir. İnsanlar platonik oldukları ya da evli oldukları hâlde kendisini sevmediğini düşündüğü eşlerine de bu büyüleri yaptırıp bu durumu düzeltirler.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü insanların sevdikleri ama karşılık alamadıkları kişilere yaptığı bir büyüdür. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Büyünün amacı karşılıksız olan aşkı karşılıklı yapmaktır. Bu sayede kavuşamayan insanlar ya da sevgisine karşılık alamayan insanlar bir araya gelirler ve birlikte olurlar. Büyü yapıldıktan sonra iki kişi arasındaki tüm olumsuzluklar ortadan kalkar ve büyünün amacına ulaşılır.

Aşk Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Tüm büyülerde olduğu gibi aşk büyüsünün de bazı belirtileri vardır. Aşk büyüsü çok kuvvetli bir büyü olduğu için genellikle büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra belirtileri görülmeye başlanır. Bu belirtilerin bazıları daha ilk günlerde belli olsa da bazıları ilerleyen zamanlarda ortaya çıkabilir. Aşk büyüsünün belirtileri aşağıdaki gibidir.

 • Aşk büyüsü yapılan kişi rüyasında sürekli o kişiyi görmeye başlar.
 • Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiye karşı büyük bir özlem duymaya başlar.
 • Büyü yapılan kişi, diğer kişiye bağlanacağı için onun dışındaki kişilerden uzaklaşır. İnsanlara karşı tavrı değişir.
 • Büyü yapılan kişi o kişiye karşı olumlu düşünceler beslemeye başlarlar, bu durum zamanla aşka dönüşecektir.
 • ​​​​​​Büyü yapılan kişiler eskisinden daha duygusal davranırlar ve büyünün etkisinde oldukları sürece daha sık ağlamaya başlarlar.
 • Büyü yapılan kişi büyüyü yaptıran kişiye karşı duygularını açıkça belli eder.

Bu belirtiler aşk büyüsü yapıldıktan sonra görülmeye başlanır ve bir süre sonra büyü yapılan kişi yaptıran kişiye aşık olur.

En Etkili Ve Kolay Aşk Büyüleri Nelerdir?

Bazı büyüler çok etkilidir ve diğerlerine göre daha hızlı sonuç verirler. Ayrıca bu büyülerin yapımları da kolaydır, evde de yapılabilir. Peki, kolay aşk büyüsü nasıl yapılır? Kolay ve etkili aşk büyüleri aşağıdaki gibidir.

 • Tuz ile yapılan aşk büyüsü
 • İp ve düğme ile yapılan aşk büyüsü
 • Sabun ile yapılan aşk büyüsü
 • Nohut tanesi ile yapılan aşk büyüsü
 • Regl kanı ile yapılan aşk büyüsü
 • Deri parçası, aşk büyüsü, vücut kılı ve tırnakla yapılan aşk büyüsü
 • Mercimek ile yapılan aşk büyüsü
 • Kırmızı mum ile yapılan aşk büyüsü
 • Bez parçası ile yapılan aşk büyüsü

Bu büyüler en etkili büyüler arasındadır ve yapımları kolaydır.

Aşk Büyüsünün Olumsuz Etkileri Nelerdir? ​​​​​

Aşk büyüsünün etkileri ya da sonuçları her zaman olumlu olmayabilir yani bu büyünün olumsuz etkileri de vardır. Büyü yapılırken ruhani varlıklarla iletişime geçildiği için bu durum tehlikeli sonuçlara sebep olabilir. Mesela büyü yapılan kişi depresyona ya da bunalıma girebilir, bu da kişiyi intihara kadar sürükleyebilir.

Zaten büyü yapılan kişinin daha duygusal olacağını ve çevresindeki insanlardan uzaklaşacağını söylemiştik. Bunlar daha da ileri giderse büyü yapılan kişi ciddi psikolojik sorunlar yaşayabilir. Ayrıca iletişime geçilecek olan ruhani varlıklar kişiye musallat olabilirler. Büyü yapılan kişinin düşüncelerine ve karakterine müdahale edebilirler bu yüzden oldukça tehlikeli bir büyüdür.

Bu büyü yapılırken çok iyi düşünülmesi ve ruhani varlıklarla dikkatli bir şekilde iletişime geçilmesi gerekir. Bundan dolayı büyüyü yapan hoca ya da medyum ne kadar iyi olursa tehlike o kadar azalacaktır. Bu büyüyü kendiniz yapmanız da mümkündür ancak karşılaşabileceğiniz olumsuz etkileri azaltmak için medyumdan destek almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?
Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü yapıldığı zaman büyü yapılan kişide bazı belirtiler ortaya çıkar. Bunların çoğu büyü yapılan kişinin çevresindeki kişiler tarafından fark edilse de, büyü yapılan kişi bunları genelde fark etmez. Peki, büyü yapıldığını nasıl anlarız?

 • Hafızada gerileme, unutkanlık sorunu
 • Kişinin sakarlaşması ya da işlerinin yolunda gitmemesi
 • Sürekli yorgun olmak
 • İnsanlardan uzaklaşmak
 • Sürekli olarak iç sıkıntısı çekme
 • İnsanlardan, özellikle de kalabalık ortamlardan uzaklaşma
 • Cam eşyaların kırılması
 • Uyku problemi, çok uyumak ya da uyuyamamak

Bunlar büyü yapılan kişilerde en sık görülen belirtilerdir. Bunlarla birlikte kendisine büyü yapılan kişi algılamada zorluk çeker ve hatta aklını kullanma sıkıntıları çekebilir. Eğer kendinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız ve bu belirtileri taşıyorsanız bir medyumla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

​​Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

​​​​​​Üzerinizde büyü olduğunu fark ettikten sonra araştırılan ilk şeyi büyünün nasıl bozulacağı olur. Aşk büyüsünü bozmak için belirli ya da sürekli bir yöntem yoktur. Aşk büyüsü kişiye özel yapıldığı ve farklı çeşitleri de olduğu için kişiye göre büyü bozulma yolları olur. Aşk büyüsü bozma işlemi dualarla yapılır.

Eğer üzerinizde aşk büyüsü varsa ve bozdurmak istiyorsanız ilk olarak iyi bir medyum bulmalısınız. Büyü bozma işlemi de en az büyü yaptırmak kadar önemli ve dikkatli olunması gereken bir eylemdir. Bundan dolayı büyü bozdurma işlemi öncesi iyi bir araştırma yapıp en uygun ve başarılı kişiyi bulmanız iyi olacaktır.

Çünkü büyüyü yapan kişi büyü bozma işlemini doğru yapamazsa ya da büyüyü tamamen bozamazsa kişinin sıkıntıları devam eder, bu da tehlikeli olur. Bazı insanlar büyü bozma işlemini kendilerinin de yapabileceklerini düşünseler de bu oldukça tehlikeli bir şeydir. Çünkü büyü yapma ya da bozma işlemi ruhani varlıklarla iletişime geçerek olur. Bunun için iletişimi iyi ve kuvvetli olan birisine ihtiyaç vardır. Eğer büyü bozdurmak istiyorsanız kesinlikle medyum desteği almalısınız, aksi takdirde işler daha kötü olabilir.

Büyüden Korunmak İçin Hangi Dualar Okunur?

Aşağıdaki duaları okuyarak büyüden korunabilirsiniz. Ama bu duaların etkili olması için okuyan kişinin imanının ve nefesinin çok güçlü olması gerekir. Bundan dolayı güvenilir bir hocadan destek alabilir, eğer istiyorsanız muska yaptırabilirsiniz.

“Allahümme ente rabbi la ilahe illa ente aleyke tevekkeltü ve ente rabbül-arşil azimi. Ma şaellahü kane. Vema lem yeşe-lem yekün. La havle vela kuvvete illa billahil’aliyyil azim. A’lemu ennellahe ala külli şey’in kadir ve ennellahe kad ehata bikülli şey’in ilma. Allahümme inni eüzü bike min şerri nefsi ve min şerri külli dabbetin ente ahizun binasiyatiha. İnne rabbi ala sıratın müştakım” eğer bu duayı okuyacaksınız gece yatsı namazından sonra okumaya dikkat etmelisiniz.

Aşk Büyüsü Evde Yapılır mı?

Aşk büyüsü evde de yapılabilir. Ama bu büyü çok güçlü bir büyü olduğu için evde yapılması tavsiye edilmez. Çünkü aşk büyüsü yapılırken çok güçlü ve tehlikeli ruhani varlıklarla iletişime geçilir. Bunun için iletişimi iyi ve bu işlemlerde başarılı bir medyuma ihtiyaç duyulur. Bu işlemin evde yapılması daha tehlikeli olabilir, bundan dolayı bir medyumdan destek almalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir