Kurşun Büyüsü – Kurşun Büyüsü Belirtileri

Büyüler çok eski çağlardan bu yana uygulanabilen ritüel işlemlerdir. Büyü uygulamalarının bir çoğu art niyetli kişiler tarafından kötülük yapmak için uygulansa da bu ritüel ve tılsım uygulamalarını iyi düşüncelerle uygulayanlarda vardır.

Kurşun ritüelleri evlerde genellikle bu uygulamada bilgi sahibi hanımlar tarafından kurşun eritme, kurşun döktürme şeklinde uygulanmaktadır. Kurşun döktürmenin yanı sıra art niyetli kişiler tarafından kurşun büyüleri de yapılabiliyor.

Kurşun büyüsü adından da anlaşılabileceği gibi kurşun madeninden yapılıyor. Bu madene cinlerin ve birtakım doğaüstü varlıkların ilgisinin oluşu kurşun büyüsünün doğmasına etkili olmuştur. Bu büyü oldukça etkili ve kısa zamanda tutması muhtemel olan büyülerdendir.

Kurşun Büyüsü Ne Zaman Etkisini Göstermeye Başlar?

Kurşun büyüsünün uygulanan kişide olan etkisi kişiye göre farklılık gösterebilir. Kimi kişilerde etkisi kısa zamanda görülebiliyorken, kimi kişilerde biraz zaman alabiliyor. Bu büyünün etkisinin daha hızlı görülmesini isteyen kişilerin birkaç defa bu büyü uygulamasını yaptırdıklarını söyleyebiliriz. Her ritüel çalışmasında olduğu gibi bu büyü türünde de detaylar atlanmadan uygulamak yerinde olacaktır. Aksi taktirde bu büyü etkisini göstermeyebilir.

Bu büyü kişileri birbirinden ayırmak için yapıldığı gibi aynı zamanda evliliklerdeki sorunların bitmesi ve evlilik bağını güçlendirmek için de yapılır. Dolayısıyla alanında başarılı, profesyonel bir medyumdan destek alınarak uygulanması sağlıklı sonuç alınmasını sağlar.

Kurşun büyüsü kişilerin yıldız yüksekliği ya da düşüklüğü gibi durumları da düşünüldüğünde etkisini göstermesi farklı zamanlar alabilir. Her ne kadar 15 gün içinde etkisini gösterse de kimi zaman bu etki 1 ayı bulabiliyor. Yıllarca küs kalınmış dahi olsa kişiler arasında 1 ayda olumlu etkisini gösterecektir.

Kurşun Büyüsü

Kurşun Büyüsü Belirtileri

Kurşun büyüsü uygulanan kişi genellikle kurşun madeninin vermiş olduğu etkiyle kusabilir.

Ayrıca bu büyüye maruz kalan kişilerde:

  • Her olayı olağan karşılarlar, müdahale etmezler.
  • Kişi içsel olarak huzursuzluk hisseder.
  • Bu kişiler manevi olarak mutlu hissetmezler.

Bu belirtileri gösteren kişiye kurşun büyüsü yapılmış olabilir.

Kurşun Eritme Büyüsü Nedir?

Kurşun eritme büyüsü, kurşunun eritilmesi işlemiyle yapılan son derece etkili bir büyüdür. Kara büyü diye nitelendirdiğimiz büyü uygulamasıdır. Büyü uygulamasını alanında bilgi ve deneyim sahibi kişilere yaptırmakta fayda vardır. Bilinçsizce yapılan büyü uygulamaları kişilere yarardan ziyade zarar verebilir.

Kurşun eritme büyüsü ile kolaylıkla birbirini seven kişileri ayırmak mümkündür. Ayrıca bu büyü uygulamasıyla kişi maddi zorluk içerisine girmesi sağlanabilir. Çok farklı amaçlara yönelik olarak kişilere bu büyü uygulanabiliyor.

İnsanoğlu çok eski çağlardan bu yana bu tür tılsım ve büyü uygulamalarına ilgi duymuştur. Sevdiklerini kendilerine bağlamak, seven kişileri ayırmak ve her türlü olumsuzluğu sevmedikleri kişilere uygulamak isteyen kişiler tarafından tercih edilir.

Kurşun Büyüsü Kimlere Uygulanır?

Kurşun büyüsü sevdiğiyle birleşmek, evlenmek, sevdiği kişiyi başkasından ayırmak, kayınvalidenin gözüne girmek için uygulanabiliyor. Etkisi güçlü bir büyüdür. Profesyonel medyumlardan destek alınmalıdır.

Kurşun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kurşun büyüsü, oldukça eski zamanlardan bu yana uygulanan ve etkisini kısa sürede gösteren güçlü ve başarılı büyülerdendir. Kurşun büyüsü bozdurma işlemi kolay olmamaktadır. Bu büyünün etkisiz hale gelmesini isteyen ve üzerinde büyünün etkisini taşıyan kişilerin başvurdukları medyumlar bir hayli fazladır.

Büyünün etkisiz hale gelmesi ve kişinin eski haline dönmesini istiyorsanız alanında başarılı ve deneyimli medyumlardan profesyonel destek almalısınız. Medyuma başvurduğunuz taktirde sizde olan büyünün zamanı ve etkisi farklı bir büyü yapılarak kaldırılacaktır. Kişi bu durumda büyük bir ferahlama yaşar ve hayatı zaman içinde eski haline döner.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir