Medyum Bursa! Bursa’lı En İyi Hocalar, Bursada’ Medyumlar

Medyum Bursa

Medyumluk asla dinden uzaklaşmak değildir. Bazı kişilerin medyumluk konusunda bazı katı önyargıları bulunmaktadır. Bunun sebebi ise kendini medyum adı altında tanıtarak insanların duyguları ile oynayıp onları dolandırmayı amaç edinmiş kişilerden kaynaklanmaktadır. Bazı medyum olduğunu iddia eden kişiler ise büyü adı altında Allahın zinhar yasakladığı ve dinden çıkma ile eş değer gördüğü karanlık güçlere yönelerek insanları kandırmaktadır. Ve o insanlarında büyük bir günah işlemelerine vesile olunmaktadır. Medyum bursa ili ve çevresinde size hizmet veren zat olarak şunu ifade edebilirim ki yaptığımız her şey Yüce Allah katında ve onun rızasıyla yapılan şeylerdir. Ayrıca sadece şehir merkezinde değil Nilüfer medyumluk hizmeti gibi şehrin tüm ilçeleri için geçerlidir.

Şu bir gerçektir ki ne kendini medyum sanıp yanlış yönlendiren neden büyük gibi oldukça günah olan ilere sevk eden kimselerin medyumluk ile yakından uzaktan alakaları bulunmamaktadır. Medyumluk Yüce Allahın bize bahşettiği maneviyat ve hissi yetenekleri yine sizler için sizin doğruya ve Allah Katına dilekleriniz ulaşması için yol gösterme ve rehberlik etme sanatıdır.

Medyumların Bursa’da Burç İlmi

Burç İlmi, akademik ve gök bilimi anlamında, bütünüyle kişilerin doğum anındaki gezegen konumlarının kişinin kişilik özellikleri arasındaki durumu açıklayan bir araştırma ilmidir. Dini anlamda ise, İlahi düzen’in nasıl işlediğini, insanlığın oluş düzeni ve sistemini gösteren bir ilimdir.

Bizler sizlerin davranışlarını ve bu davranışların nende ve sonuçları hakkında burçlar yolu ile varsayımlar yapmaktayız. Ama asla geleceğinizle ilgili net ifadeler kullanmamaktayız. Çünkü bu net ifadeler dinimizce kesinlikle yasaklanmış ifadelerdir. Biz sadece varsayımlar olarak davranışlarınız için istekleriniz için bazı rehberlik faaliyetleri göstermekteyiz. Hem şu da asla unutulmamalıdır. Kişilerin hür iradesi olduğu için muhakkak seçimleri ile hayatlarını yönlendirmektedir ve bu hür iradeye asla müdahale edilmemelidir. Bizle bu burç ilmi vasıtası ile sadece hayatınızda dikkat emeniz gereken noktalar ile size uyarılar yapmaktayız.

Güneş, ay ve her bir gezegen yörüngesinde dolaşırken, sistemimizi çevreleyen, on iki eşit parçaya ayrılmış kabul edilen göğe karşılık gelen sabit takımyıldızların, yani on iki burcun sahasından geçer ve bunların kiminde temsil ettikleri enerji güçlenirken, kiminde ise zayıf düzeye düşer. Ama hayatınız tamamen bunlara göre asla şekillenmez. Sadece size bir kapı aralar ya da eğilim göstermenizi sağlamaktadır.

Böylece, gezegenler her bir burcu gezdikçe, siz de doğum anında oluşan programınıza göre gelen enerjiyi değişik şekillerde değerlendirir ve davranışlar ortaya koyarsınız. Her gezegen sahip olduğu enerjiyi farklı durum ve şekillerde yansıtır buda sizin huy, davranış ve mizahınıza etki eden unsurlar olarak kabul görmektedir.

Bunların en güçlü olanı Güneşin doğum gününüzde yer aldığı burç, sizin ana burcunuzdur. Böylece siz, örneğin bir Oğlak veya Kova burcu insanı olursunuz. Güneşin bu burçtan elde ettiği enerji kuvvetli bir biçimde karakterimize yansıyacaktır. Aynı şekilde, doğum zamanımıza doğu tarafından yükselen burç’ta dışa yansıyan yeteneklerinizde kendini oldukça baskın bir şekilde hissettirecektir. Diğer gezegenlerin konumu da benzer şekilde kişisel karakterinizde ekin bir rolü olmaktadır. Medyumlar olarak bu ilmi çerçevede siz yol göstermekteyiz.

Duaların Medyumluk İle Etkisi

Duaların medyumluk ile etkisi gerçekten inanılmaz bir boyuttadır. Tabi duaların bu kadar özel olmasının sebebi her nefesimizde yüce Allah’ı andığımız içindir. Bunu yaparken de maneviyat yönünden oldukça doyurucu bir durumda olmaktayız. Medyumlar olarak sizler için en maneviyat ve hissi duygularla ve bu duaların Kuranda geçtiği en doğru hali ve en doğru okunuşu ile sizin adınıza sizin için en manevi şekilde dualar etmekteyiz. Bu şekilde dualarınız Allah katında kabul görmesi daha kolay olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir