Medyum Nasıl Çalışır? Medyumların Çalışma Şartları?

Medyumların ilim bilgilerinden etkilenen pek çok kişi medyumlar nasıl çalışır şeklinde sorular sormaktadır. Medyumlar nasıl çalışır sorusunun cevabı medyumların çalışma tekniklerinin farklı olması ile açıklanabilir. Çünkü medyumların çalışma yöntemleri oldukça farklıdır.

Bu çalışma yöntemini sadece medyumluk ilminden anlayan ve bu konuyla ilgilenen kişiler bilir. Medyumların çalışma teknikleri vardır. Bu teknikler genellikle maneviyat tekniklerine dayanır. Medyumlar maneviyat tekniklerini bir arada kullanarak kişiler üzerinde gerekli işlemleri yapmaktadır. Yani medyumların çalışma aşamaları kişiye özel çalışmalardan oluşmaktadır.

Medyumların normal insanlardan farklı olan algılama teknikleri daha vardır. Medyumlar başka kişilerin algılayamadığı bu gerçeklikleri algılayarak görünmeyen varlıklar ile iletişime geçmektedir. Çalışma teknikleri de bu ruhani ve gerçek dışı varlıkların sayesinde gerçekleşmektedir.

GELECEK VE GEÇMİŞİ MEDYUMLAR NASIL BİLİR?

Medyumlar genellikle kişilerin geçmişi ve geleceği hakkında bilgi sahibi olurlar. Pek çok kişi geçmiş ve geleceği medyumlar nasıl bilir ya da nereden bilebilir şeklinde sorular sormaktadır. İşte burada medyumların özel yetenekleri ve algılama yetileri ortaya çıkmaktadır. Çünkü medyumlar  derin algılama ve sezgi yetenekleri sayesinde geçmiş ve gelecekten haberdar olabilirler.

Medyumlar, kişilerin sadece geçmişlerini ya da geleceklerini bilmez. Ayrıca özel ve kayıp olan eşyaların yerlerini ya da kayıp kişileri de bulabilirler. Bu sezgi yeteneği pek çok kişinin medyumlar nasıl biliyor sorusunu sormasına neden olmaktadır. Medyumlar doğaüstü varlıklar ile çeşitli yöntemler ile iletişime geçerler. Bu sayede diğer insanların bilemedikleri ya da bulamadıkları durumları da algılayabilirler.

MEDYUMLAR NE TÜR BAKIM YAPARLAR?

Medyumlar kişilerin ne tür bir enerji ve etki altında olduğunu anlamak için bakım yapmaktadır. Bakım yaptırmak ve enerjiyi öğrenmek isteyen kişiler ise bazı konuları araştırma gereği duyar. Bu konuların başında da medyumlar ne tür bakım yapar sorusu gelmektedir.

Bakım yaptırmak kişinin üzerinde bulunan enerjiyi anlamak için gereklidir. Kişiye herhangi bir kötü enerji musallat olmuşsa bu enerjiyi ancak medyumlar anlayabilir. Medyumların kötü enerjiyi ortaya çıkartması için de gerekli bakım işleminin yapılması gerekir. Bakım işlemi yapılırken medyum ile iletişimde olmak gerekir. Bu aşamada medyum kişiye bazı sorular sorar ve sezgileri ile kişideki enerji durumunu anlamaya çalışır.

GERÇEK MEDYUM NASIL ANLAŞILIR?

Günümüzde medyumluk ile ilgili pek çok sahtekar işlemler ve dolandırıcılık faaliyetleri ortaya çıkmıştır. Medyumların doğru kişi olduğunu anlamak iyi bir araştırmadan geçmektedir. Medyumlar kişiler ile ilgili bir işlem yapmak istediğinde o kişiyi görmek ve yakın olmak ister. Uzaktan yapılan işlemler hem şüphe uyandırıcı hem de etkisi az olan işlemlerdir. Gerçek medyum nasıl anlaşılır şeklinde sorunuz varsa mutlaka medyum ile birebir iletişime geçmeniz gerekir.

Gerçek medyumlar insanlığın ve dünyanın iyiliği için hizmet eden kişilerdir. Kesinlikle kötülük ve kötü niyet uğruna işlem yapmazlar. Bu hususu dikkate alarak medyumlar arasında bir ayrım yapmak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir