Medyum Nasıl Olunur? Nasıl Medyum Olabilirim?

Medyumluk nasıl olunur sorusu 6. hissi güçlü olan herkesin merakla sorduğu sorulardan birisidir. Fakat medyum olmak aslında bazı özel yeteneklere bağlıdır. Yani medyum nasıl olunur sorusunun cevabı biraz da doğuştan gelmektedir. Kişinin medyumluk mertebesine ulaşması sadece doğuştan gelen yeteneklere bağlı değildir.

Bu yeteneklerin dışında kişinin sahip olduğu yetenekleri doğru şekilde kullanması gerekir. Özellikle medyumlukla ilgili sezileri güçlü olan kişiler mutlaka insanların hayrı için bu yeteneklerini kullanması gerekir. Daha sonrada sahip olduğu ve iletişimde kaldığı ruhani güçleri kontrol etmeyi de öğrenmek gerekir. Elbette bu işlemlerin doğru şekilde yapılması için de bazı eğitimlere ihtiyaç duyulur.

Medyum olmanın en önemli kurallarından birisi kişinin altıncı hissinin kuvvetli olmasıdır. Ayrıca kişi medyumluk için dürüst ve tutarlı davranışlar sergilemelidir.

MEDYUM NEDİR VE NASIL OLUNUR?

Medyum, doğuştan gelen özel yeteneklere sahip olan kişilerin sahip olduklarına göre paranormal yeteneklerini doğru şekilde kullanmasını bilen kişidir. Medyumluk en genel tanımı ile ruhani güçleri fazla olan kişilere verilen bir unvandır.
Medyum nedir nasıl olunur sorusunun tek bir ortak cevabı vardır. Bu soruların cevabı 6. his bakımından ruhani varlıklar ile iletişime geçebilme kabiliyetine sahip kişiler olarak verilebilir. Çünkü medyumun tanımı ve medyum olmanın gerekli noktaları bu özel yetenekten geçmektedir.

RESMİ MEDYUM NASIL OLUNUR?

Medyumluk yeteneklerinin günümüzde daha aktif şekilde yapılması bu işin resmiyete dökülmesini de sağlamıştır. Özellikle resmi ve tüm yasal dayanaklar ile medyumluk yapmak isteyen kişiler resmi medyum nasıl olunur şeklinde araştırmalar yapmaktadır. Resmi şekilde medyumluk işini yasallaştırmak istiyorsanız tüm hukuki süreci işlerinizde uygulamanız gerekir. Özellikle yaptığınız işle ilgili resmi belgelerin tümüne sahip olmak gerekmektedir. Bununla beraber medyumluk işini ticari olarak kullanıyorsanız da mutlaka ticari alanda gerekli belgelerin hazırlanması gerekir. Böylece medyumluk işini resmiyete dökebilirsiniz.

MEDYUM HOCA NASIL OLUNUR?

Medyumluk işi oldukça uzun soluklu bir çalışmaya dayanır. Kişi kendinin özel yeteneklerin farkına vararak, bu yeteneklerin üzerine giderse medyumluk işini de ilerletebilir. Özellikle medyum hoca nasıl olunur sorusunun cevabı için kişinin kendi yeteneklerini geliştirmesi çok önemlidir. Bununla beraber bu yeteneklerini doğru şekilde de kullanması gerekir.

Medyum hoca olmak sadece medyumluk işinde yıllarca tecrübe kazanmak ile alakalı değildir. Bununla beraber medyumluk işini yapan kişi yıllar boyunca bu tecrübesini geliştirmesi gerekir. Medyum hoca olabilmek için çok önemli bir de nokta bulunur. Bu nokta, kişinin medyumluk yeteneklerini doğru şekilde kullanmasıdır.

Yani medyum hoca olarak farklı bir mertebeye ulaşmak isteniyorsa kişi yaptığı işlerde başarıya ulaşmalıdır. Bununla beraber ayrıca yaptığı işlemlerin her birini insanlığın iyiliği için yapmalıdır. Kötülük için medyumluk işini yapan kişiler, genel açıdan bu işlemleri kötü niyetli olarak kullanmaktadır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda ise medyum hoca olarak kişinin anılması mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir