Medyumluk Nedir? Medyumluk Nasıl Yapılır?

Medyumluk Nedir?

İnsanlar hayatlarında yerine gelmesini arzu ettikleri dilekleri için, uzman medyumlardan destek alır. Gönülden bunu sağlayan gerçek medyumlar ise insanların hayatlarına çok önemli dokunuşlar gerçekleştirir. Peki medyum nedir? Her iki tarafla bağlantı kurabilen, doğuştan yeteneği bulunan, metafizik varlıklarla iletişime geçmeyi başaran kişilerdir. Bunu kendi çıkarlarının dışında tamamen insanlara yardım etmek için sağlayan medyumlar, değişik yöntemler üzerinden büyüleri ele alır.

Bu konuda her insanın medyum olamayacağını, hatta parmakla sayılacak kadar az kişilerin bu yeteneğe sahip olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca her medyum tüm büyüleri yapabilecek kapasiteye sahip değildir. Burada gerçek medyumluk mertebesine ulaşabilmek için, doğuştan yetenek ve metafizik ötesine geçmek yeterli olmaz. Belli bir deneyim ve eğitim, tecrübe ile beraber İlim irfan sahibi olmak büyük öneme sahiptir.

Medyumluk Ne Demek?

Medyumluk vasıflarına sahip olan kişiler çok küçük yaşlardan itibaren eğitim almaya başlar. Öncelikle dindar ve kutsal kitaplar üzerinden eğitimler verilir. Gerçek ve güçlü büyülerin etkili şekilde ele alınabilmesi için, dualar ve Kur’an bilgisine tam nail olmak gerekir. Aynı zamanda Arapça, Süryanice ve İbranice gibi büyü tarihinin en önemli dilleri iyi şekilde kavranmalıdır. Bu temel bilgiler ışığı altında medyumluk eğitimi alındıktan sonra zaman içerisinde kişi kendisini de eğitmeye başlar.

Büyü için farklı bilgileri öğrenmek, yöntemleri anlamak ve metafiziğin ötesindeki varlıkları kontrol edebilme gibi unsurlar önemli tecrübe gerektirir. Tüm bu etmenler ele alındığında medyumluk ne demenin cevabını vermek mümkün.

Medyum Ne İş Yapar?

Hiçbir kişisel çıkar gözetmeksizin insanların hayatına olumlu dokunuşlar gerçekleştiren medyumlar, bunu farklı bilgiler üzerinden ele alır. Değişik çalışmalar üzerinden yapılan büyüler; farklı yöntemler, özel dualar, vefk, objeler ve pek çok tılsım ile beraber gerçekleştirilir. Burada amaca bağlı olarak değişik büyüler ele alınmaktadır.

Evli çiftler arasında yaşanan sorunlar, sevgili bulamayan insanlar, kötü niyetli insanların dilinden bıkmış kişiler ve hayatlarını düzene sokmak isteyen pek çok birey adına büyü yapılır. Yukarıda sayılan gerekli kriterleri taşıyan kişiler medyumluk belirtileri gösteren insanlardır. Yani doğuştan yeteneği bulunan, her iki tarafla bağlantı kurabilen, varlıkları kontrol eden ve tüm büyüleri iyi bilen kişilerdir.

Medyum Nasıl Olunur?

Her insanın medyum olabilmesi mümkün değildir. Ne kadar çalışırsa çalışılsın, önemli olan doğuştan gelen yetenektir. Bu yeteneğin çevresinde medyumlar çok küçük yaşlardan itibaren medyumluk açısından iyi bir eğitim alır. Bu eğitimi zaman içerisinde farklı ilimler ile perçinler ve tecrübeli hale gelir. Aynı zamanda güvenilir ve gerçek bir medyum, insanlara yetenekleri üzerinden yardım edebilmek için medyumluk belgesi elde eder. Böylece tamamen güvenli şekilde doğru medyumlardan yardım alarak hayatınızı düzene sokabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir