Muhabbet Büyüsü Yapılışı Nasıldır? – Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsünün yapımında bir medyumdan destek alınmalıdır. Muhabbet büyüsü yapılırken büyüyü hazırlayan kişi bir kağıt parçasına büyü içeren kelimeler yazar ve bunu muska şekline getirir. Muska şekline getirilen büyü, büyü yapılan kişinin evinde saklanmalıdır. Büyünün işe yaraması için bu muska kesinlikle büyü yapılan kişinin evinde gizlenmelidir.

Eğer muska bulunur, açılır ya da kaybolursa bu büyü tamamen bozulur ve büyünün etkisi yok olur. Bu yüzden içinde büyü bulunan hazırlanan muskayı kişinin evine güzelce saklamanız gerekmektedir. Eğer başarılı bir şekilde yapılırsa muhabbet büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için kısa sürede kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Büyü açılmaz ya da bozulmazsa yapıldıktan bir süre sonra büyü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı duygu beslemeye başlar. Bu hissedilen duygu zamanla artar ve bağlılık oluşur, bu şekilde büyünün amacına ulaşmış olunur.

​​Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüsü genellikle evli çiftlerin eşlerini kendilerine daha çok bağlamak amacıyla yaptırdığı bir büyü çeşididir. Bu büyü yapılırken büyü yapılan kişinin büyüyü yaptıran kişiye daha çok bağlanması amaçlanır. Eğer başarılı bir şekilde yapılırsa büyü etkili bir büyü olduğu için kısa sürede işe yaramaya başlar. Muhabbet büyüsü yapıldığı zaman büyünün yapıldığı kişinin evinde iyi bir şekilde saklanması gerekir.

Eğer büyü açılır ya da kaybolursa büyü bozulur ve büyünün tüm etkileri gider. Bundan dolayı muhabbet büyüsü yapılırken saklama konusunda dikkatli olmak gereklidir. Eğer muhabbet büyüsü başarılı bir şekilde yapılırsa büyü yapılan kişi, yaptıran kişiye kısa süre sonra yakınlaşmaya başlar. Büyü yapılan kişi yaptıran kişiyi rüyasında görmeye başlar ve artık ona daha yakın davranır. Bu sayede büyü amacına ulaşılmış olunur.

Muhabbet Büyüsünün Amacı Nedir?

Muhabbet büyüsünü yapan kişiler, büyüyü yaptıkları kişileri bir nevi yönetmeyi hedeflerler. Peki, bu büyü yapılırken ne amaçlanır?

 • Karşılıksız seven kişilerin sevdikleri kişi de kendilerini sevsin diye yaptırılır
 • İki insan arasındaki samimiyetin artması için yaptırılır
 • Evli çiftler eşlerini kendilerine bağlamak için yaptırır
 • Aralarına mesafe giren kişiler tekrar bir araya getirmek için yapılır

Bunlar muhabbet büyüsünün yapılmasında en çok amaçlanan şeylerdir. Muhabbet büyüsü yalnızca sevgili ya da eşler arasında yapılmaz. Aile ortamında sıkıntılar varsa ve bu durum büyüyorsa bunu düzeltmek için de aile içine muhabbet büyüsü yapılabilir.

​Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Muhabbet büyüsü kısa sürede etkisini gösteren bir büyüdür. Büyüyü yapacak kişinin işinde başarılı bir medyum olması gerekir. Peki, muhabbet büyüsü yapılışı nasıldır?

Muhabbet büyüsü yapılırken medyum size büyü dualarından oluşan bir muska hazırlar. Bu muskayı büyüyü yaptığınız kişinin evine saklamanız gerekir. Eğer büyü doğru ve başarılı bir şekilde yapılırsa kısa sürede etkileri görülmeye başlayacaktır.

Muhabbet Büyüsü Yapılışı Nasıldır?
Karı Koca Arasını Yapmak İçin Çok Etkili Muhabbet Büyüleri

Muhabbet Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Diğer tüm büyülerde olduğu gibi muhabbet büyüsünde de büyü yapıldıktan sonra ortaya çıkan etkiler vardır. Muhabbet büyüsü çok etkili ve güçlü bir büyü olduğu için büyü yapılan kişide kısa sürede etkiler görülmeye başlar.

Bu etkiler genelde kişinin çevresi tarafından fark edilse de üzerinde büyü olan kişi bunlar fark etmede zorluk çekebilir. Eğer üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki etkilere göre kendinizi gözlemleyebilirsiniz. Böyle bir şüpheniz varsa ve etkileri taşıyorsanız bir medyum desteği almanızı öneririz.

 • Muhabbet büyüsü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiye karşı derin hisler beslemeye başlar. O kişiyi daha önceden hiç sevmiyor olsa bile yapılan muhabbet büyüsünden sonra büyüyü yaptıran kişiye çok bağlanır.
 • Üzerinde muhabbet büyüsü olan kişiler ibadetlerini yerine getirirken zorlanır, isteksiz olurlar.
 • Muhabbet büyüsü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişi ne dese sorgulamadan yapacak duruma gelir.
 • Muhabbet büyüsü yapılan kişi büyüyü yaptıran kişiye karşı cinsel bir çekim duymaya başlar. Sürekli o kişiyle cinsel birliktelik yaşama isteği hisseder.
 • Muhabbet büyüsü yapılan kişi sürekli olarak bu büyüyü kendisine yaptıran kişinin adını sayıklamaya başlar.
 • Büyü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı kırgın ya da küs olsa bile büyünün etkisinden dolayı bunları unutur.
 • Büyü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı sevgisini, bağlılığını saklayamaz açıkça belli eder.

Yani kısacası muhabbet büyüsü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı yakınlaşma yaşar. Öncesinde ne olmuş olursa olsun büyü yapıldıktan sonra büyüye maruz kalan kişi diğer kişiye çok fazla bağlanır.

Dualarla Muhabbet Büyüsü Yapılır mı?

Muhabbet büyüsü yapmanın birçok yolu vardır. Dualarla yapılan muhabbet büyüsü, domuz kanıyla yapılan muhabbet büyüsü, papaz büyüsü, şarap büyüsü… Bu yollarla ya da farklı çeşitlerle muhabbet büyüsü yapılmaktadır. Bunlardan en tehlikeli olanı muhabbet kuşu büyüsüdür. Bu büyü çok tehlikeli bir büyü olduğu için kesinlikle bir papazdan destek alınmalıdır.

Papaza ihtiyaç duyulduğu için papaz büyüsü olarak da geçmektedir ve şeytani varlıkların en tehlikeli olanlarıyla iletişime geçilir. Bu yüzden eğer bu yoldan muhabbet büyüsü yaptıracaksanız kesinlikle papaz yardımıyla yapmanız gerekir. En etkili, pahalı ve zor olan muhabbet büyüsü ise domuz kanıyla yapılan muhabbet büyüsüdür, domuz kanıyla yapılan muhabbet büyüsünün bozulması imkansız denecek kadar zordur.

Bu yüzden domuz kanıyla yapılan muhabbet büyüsü oldukça pahalı bir büyü işlemidir. Muhabbet büyüsü çeşitlerinden en basit ve ucuz olanı ise duayla yapılan muhabbet büyüsüdür. Muhabbet büyüsü için kullanılan bazı dualar aşağıdaki gibidir.

 • Muhabbet büyüsünde okunan dualardan birisi elgaytü aleyke mehabbeten minni duası ile yapılan muhabbet büyüsüdür. Bu dua güneş doğacağı zaman tam 313 kere okunur. Her okunduğu zaman muhabbetinin artması istenen kişi aşık olmaya başlar. Bu duaya celbi muhabbet büyüsü de denilir.
 • Muhabbet büyüsü yapılırken kullanılan bir diğer dua ise ya vedud esması ile yapılan muhabbet duasıdır. Bu dua genellikle medyuma gitmeden kişilerin kendinin de yapabileceği bir muhabbet büyüsü için kullanılır. Tatlı bir şeyin üzerine 1000 kez ya yedud esması okunur ve dua okunan yiyecek muhabbetinin artması istenen kişiye yedirilir. Büyünün yapılması istenilen kişi bu yiyeceği yedikten sonra büyü yapılmış olur. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra büyü yapılan kişide belirtiler görülür. Bu büyüyü diğer muhabbet büyülerinden ayıran şey daha kolay ve maliyetsiz olmasıdır.

Muhabbet Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkisini Gösterir?

Muhabbet büyüsünün ne kadar sürede etki ettiğinin net bir cevabı yoktur. Çünkü büyünün ne kadar kısa sürede etki edeceği ya da işe yarayıp yaramayacağı büyüyü yapan kişiye bağlıdır. Büyüyü yapan kişi işinde başarılı ve tecrübeli bir medyumsa bu büyü daha kısa sürede sonuç verecektir ve daha etkili olacaktır.

Ama eğer büyüyü yapan kişi tecrübeli birisi değilse bu süreç daha uzun sürer. Tecrübeli bir medyumun büyüyü yaptığını varsayarsak büyünün tutması üç hafta içinde olacaktır, yani yirmi bir gün sonunda büyü etkisini göstermeye başlar. Ama büyüyü yapan kişi iyi yapamamışsa bu süre daha uzun olur, dört beş ya da daha fazla hafta sürebilir.

Muhabbet Büyüsü Evde Yapılır mı?

Yapacağınız büyünün çeşidine göre evde yapılabilir olanları da vardır. Mum ya da dua okuyarak yapılan büyüler evde yapılabilir. Ama diğer büyüler için evde yapmanız tehlikeli olacaktır.

Büyü Yaptırırken Medyum Önemli mi?

Büyü yaptırma kararı aldıktan sonra en çok özen göstermeniz gereken konu medyum seçimidir. Çünkü ne kadar iyi ve tecrübeli bir medyumdan destek alırsanız büyünüz o kadar iyi bir sonuç verecektir.

​​​​

​​​​

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir