Nazar Büyüsü Nasıl Yapılır? – Nazar Büyüsü Belirtileri

Nazar büyüleri halk arasında çok merak edilen büyülerdir. Nazar büyüsü yaptırmak için dini bilgileri güçlü olan medyumlar seçilir. Çünkü bu büyüleri herkes yapamaz. Peki, nazar büyüsü nasıl yapılır? Birlikte bakalım.

Nazar büyüsü şu şekilde yapılır:

  • Öncelikle 3 adet nazar boncuğu satın alın. Nazar boncuklarının hiç kullanılmamış olması gerekir.
  • Nazar boncuklarını sırasıyla karşınıza dizin.
  • Mâ’ün süresini 3 kere her nazar boncuğuna ayrı olacak şekilde okuyun.
  • Okunan nazar boncuklarını evin farklı yerlerinde saklayın.
  • Nazar boncuğun gizli bir yere saklanması ve kimse tarafından görülmemesi gerekir.
  • Ardından 1 ay boyunca bekleyin.
  • Bir ay sonra ise nazar boncuklarının yerini değiştirin. Ve bir hafta da bu şekilde bekletin.
  • Kurallara uygun şekilde yapılan büyüler kısa zaman içinde tesirini göstermeye başlayacaktır.

Nazar boncuklarının başkası tarafından fark edilmesi büyünün bozulmasına neden olur. Bu yüzden saklarken çok dikkatli olunmalı ve kolay yerlere saklanmamalı.

Nazar Büyüsü Nasıl Yapılır?
Nazar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nazar Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Nazar büyüleri kişiyi olumsuz yönden etkiler. Kişide beklenmedik davranışlar görülür. Büyü yapılan kişi hep zorluklar ile karşılaşır. Para kazanmakta güçlük çeker. İşleri rast gitmez ve çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanır. Sürekli kavga eder ve huzursuzluk çıkarır. Kendini fiziken ve ruhen çok yorgun hisseder. Kendini sosyal açıdan kısıtlar.

Sürekli evde bulunmak ister ve kendini eve kapatır. Bu kişilerde stres, kaygı ve huzursuzluk duygusu hakimdir. Kendi de dahil kimse ile konuşmak istemez. Giderek yalnızlaşır. Kişiyi büyük oranda etkiler ve kişinin intihar girişimine yatkınlık derecesi artar. Kişide beklenmedik anda görülen bu belirtiler, müdahale edilmezse kötü sonuçlar doğurur.

Nazar Büyüsü Nasıl Bozulur?

Nazar büyüleri tehlikeli büyülerdir. Büyü yapılan kişiyi büyük oranda etkiler. Büyünün erken dönemde fark edilmesi büyüyü bozmak için önemli bir husustur. Büyüleri bozmak için büyünün ismini ve türünü bilmek gerekir. Bu yüzden uzman bir medyuma ihtiyaç vardır. Uzman medyumlar büyü hakkında daha fazla bilgiye ve tecrübeye sahiptir.

Uzman kişi nazar büyüsüne karşılık nazardan korunma duası okur. Nazardan koruyan dualar ev ortamında da okunabilir. Büyüyü bozmak için farklı malzemelere de ihtiyaç duyulur. Bu konu için seçtiğiniz uzman medyuma dikkat etmeniz gerekir. Dolandırıcılık amacıyla büyü yapan veya bozan kişiler mevcuttur. Bu kişilere aldanmamak gerekir.

Nazar Büyüsü Ne Zaman Yapılır?

Nazar büyüsü yaparken bazı konulara dikkat etmek gerekir. Özellikle de zaman kavramı önemli bir konudur. Büyünün kısa zamanda tutması için en uygun vakit gecedir. Gece yapılan büyüler daha hızlı sonuç verir.

Ayrıca nazar büyüsünde kullanılan nazar boncuklarının kimse tarafından görülmemesi gerekir. Bu yüzden gece yapılması daha uygun karşılanır. Büyünün yapılış amacına ve türüne göre saat farklılık gösterir. Nazardan korunmak için yapılan büyülerin 1 saati geçmemesi gerekir. 1 saati geçen büyüler tekrar edilmelidir.

Nazar Büyüsü Gerçek Mi?

Nazar büyüsünün gerçek olup olmadığı çok merak edilir. Bilindiği üzere nazar kavramı gerçek bir kavramdır. Nazar değmesine de çok sık rastlanır. Örneğin güzel biri nazar sonrası çirkin hale gelebilir. Nazar büyülerinin gerçek olduğuna ve işe yaradığına inanılır. Kötü amaçlı yapılan büyüler dinimizce günah olarak kabul edilir.

Bu yüzden büyü yaptırmak çok hoş karşılanmaz. Büyü yapmak yerine kendinizi nazardan korumaya odaklanın. Nazardan korunmak için dualar vardır. Bunlar nazara karşı etkilidir. Nazardan korunmayan kişilerde bazı belirtiler görülür. Sağlık sorunları, ruhsal sorunlar bunlardan sadece bazılarıdır. Nazar değen kişiler çok sık hastalanır. Önlem almakta fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir