Nişan Bozma Büyüsü Neden Yaptırılır?

Nişan bozma büyüsü olarak geçen bu büyü bir nevi kara büyü türüdür. Nişan bozma büyüsü çok eski dönemlerden bu yana nişanlıların arasını açmak onları birbirlerinden ayırmak maksadıyla yapılır. Bilindiği üzere büyüler çok eski çağlardan bu yana birtakım medyumlar tarafından uygulanmaktadır. Her dönem art niyetli kişiler tarafından birtakım büyü çalışmalarına başvuruluyor. Gerek sevdiği kişiyle evlenmek isteyen kişiler ya da nişanlı kişilerin arasını açmak isteyen kişiler tarafından büyü uygulamaları yaptırılıyor.

Nişan Bozma Büyüsü Neden Yaptırılır?

Nişan bozma büyüsü de çok etkili ve güçlü bir büyü türüdür. Bu nedenle bu tür kara büyüleri yaptırmak içim ilk olarak çok iyi düşünmelisiniz. Birbirini seven veya nişanlı olan çiftleri yok yere ayırmak iyi bir eylem değildir. Fakat eğer bu nişan ya da evlilik durumu bir başkasının hayatına mani oluyorsa diğer kişinin evliliğini kurtarmak amacıyla yapılıyorsa işin ehli medyumlara başvurmalısınız. Aksi taktirde yapılan büyü ritüelleri yarardan çok zarar verebilir. Üç harfliler kişilere musallat olabilir.

Nişan Bozma Büyüsü İşe Yarar Mı?

Nişan bozma büyüsü adından da anlaşılacağı gibi nişanlı çiftleri birbirinden ayırmak için yapılıyor. Nişan bozma büyüsü için medyumlara çok fazla başvuran kişiler vardır. Bu büyü gerçek ve ilim, irfan sahibi bir hoca eşliğinde uygulanırsa oldukça etkili olan büyü uygulamasıdır. Bu büyüyü evde tek başlarına uygulanmaması gerekir. Zira bu büyünün uygulanmasında doğa üstü varlıklardan yararlanılır. Dolayısıyla yanlış ve bilinçsizce yapılan uygulamalarda üç harflilerin sizlere musallat olabileceği bilinmelidir.

Nişan büyüsü kısa zamanda tesirini gösterir. Böylelikle sizler istediğiniz nişanlı çiftleri birbirinden soğutabilir ve ayırabilirsiniz. Fakat bu büyünün bir dönem sonra tesiri geçer ve çiftler yeniden bir arada olmaya başlayabilirler. Medyumlara yapılan başvurularda bu büyünün çiftler üzerinde devamlı yapılabildiği belirtilmiştir.

Nişan Bozma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Nişan bozma büyüsü genellikle nişanlı çiftleri ve birbirini seven kişileri birbirinden soğutmak ve ayırmak için uygulanan büyülerdir. Bu büyüleri bilinçsizce uygulamak kişilere ruhsal açıdan zarar verebilir. Doğa üstü varlıklarla yapılan bu büyü çalışması sonucunda istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden işin ehli olan bir hocadan bu konuda profesyonel yardım almak yerinde olacaktır.

Bu büyüyü bozmak istiyorsunuz ve evinizde muska gibi şeyler bulduysanız mutlaka bir medyuma başvurmalısınız. Muskayı mutlaka medyum açmalıdır. Çünkü üç harfliler muskanın bozulmasına tepki vererek size musallat olabilirler. Bulduğunuz nişan bozma muskalarını akan suya atmak ya da bir medyuma götürmek sağlıklı olur. Genellikle nişan bozma büyülerinde muska yöntemi kullanılır. Bu büyüyü bozmak kolay değildir. İşin ehli medyumlara danışılmalıdır.

Tırnak Büyüsü İle Nişan Bozulabilir Mi?

Nişan bozma büyüleri arasında en tehlikeli ve güçlü olan ayırma yöntemi tırnak büyüsüdür. Fakat bu büyü kişinin evde uygulayabileceği büyülerden değildir. Yapılışı bir hayli zor olan bu büyü aynı zamanda maliyeti yüksek olan büyülerdendir. Tırnak büyüsü ile nişanlıları ayırabilirsiniz. Bu büyünün etkisi güçlü ve uzun sürelidir. Nişanlı olan çiftler birbirlerinden soğur, bir daha bir araya gelmezler.

Nişan Bozma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nişanlıları ayırmada güçlü olan bu büyü tek başına uygulanmamalıdır. Mutlaka işinde başarılı ve deneyimli bir medyumdan destek alınmalıdır.

Büyü çalışmasında:

  • Nişanlı çiftin adları bir kağıda yazılır.
  • Büyü çalışması esnasında isimlerin yazılı olduğu kağıda tılsımlı sözcükler söylenir.
  • Bu işlem sırasında üç harflilerden yardım alınır.
  • Büyü ritüeli bittikten sonra muska yapılır.

Bu yapılan muska çiftlerden birinin evinde saklanmalıdır Uzun süreli tesir eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir