Nohut Büyüsü

Etkili büyüler arasında yer alan nohut büyüsü, güzel bir yaşam için dileklerin yerine getirilmesidir. Özellikle birini aşık etme amacıyla yapılan bu büyü, terk eden sevgilinizin ya da eşinizin size geri dönmesini de sağlamaktadır. Nohut büyüsüyle ilgili birçok bilgi vardır. Büyünün nasıl yapıldığı konusunda olan bilgileri kesinlikle uygulamayın. Çünkü büyü yapmak büyük bir uzmanlık gerektirir. Ayrıca doğaüstü varlıklara ulaşmak da son derece tehlikeli ve zordur. Bu nedenle büyü yapmaya yeltenmeniz bile psikolojik sorunlar yaşamanıza sebep olabilir.

Nohut Büyüsü Nedir?

Nohut büyüsü genel olarak aşık etme büyüsü olarak da bilinir. Ancak büyü esnasında yapılan farklı tekniklerle ayırma büyüsü olarak da tercih edilir. Ayırma büyüsü olarak kullanılmasa da nohut büyüsünün temel amacında aşık etme duygusu vardır. Nohut büyüsü, çeşitli yöntemlerle uygulanmaktadır. Bu yöntemler kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Nohut büyüsü, oldukça hızlı bir şekilde tesir eder. Büyü yapılan kişi, kesinlikle bunun farkında varmaz. Her şey doğal bir şekilde meydana geldiği için büyünün varlığından şüphe edilmez.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü için ihtiyacınız olan en önemli şey taze nohutlardır. Büyünün etkisine ve amacına göre nohut sayısı değişiklik göstermektedir. Örneğin, yedi gün içerisinde etkili bir nohut büyüsü için 41 tane nohuda ihtiyacınız vardır. Nohut büyüsünü yapmaya kesinlikle çalışmayın. Büyü yapmak sadece uzman medyumların işidir. Güvenilir ve tesirli büyüler yapan medyumları tercih edin. Çünkü büyü başarısız olursa sizin için de olumsuz sonuçlar doğurabilir. Büyü için kullanılan varlıklar size musallat olabilir. Bu bakımdan tek başınıza bilinçsiz bir şekilde büyü yapmak için kesinlikle uğraşmayın.

Nohut Büyüsünün Etkileri

Nohut büyüsü, kısa sürede tesir eden bir büyüdür. Büyünün, birey üzerinde yarattığı birtakım etkiler vardır. Büyü yapılan kişi bu etkileri hissedilir bir şekilde yaşar.

Nohut büyüsünün etkileri şunlardır:

  • Büyünün ilk günü birey kendini tuhaf duygular içerisinde hisseder.
  • Büyü yapılan bireyde unutkanlık olur.
  • Büyünün ikinci günü ise birey sabah uykusundan uyanmakta zorluk çeker. Ayrıca gün içerisinde kendini hep uykusuz hisseder.
  • Büyünün üçüncü günü ise birey sakarlıklar yapmaya başlar.
  • Dördüncü güne gelindiğinde ise birey kendisine büyü yaptıran kişiyi düşünür.
  • Beşinci güne gelindiğinde ise artık büyüyü yaptıran kişiden başka bir şey düşünemez hale gelir ve onunla irtibata geçer.

Bu belirtiler genellikle 41 tane nohudun kullanılması ile yapılan büyülerde meydana gelir. Nohut ile yapılan farklı büyülerde ise bu süreç farklı zamanlarda işleyebilir. Ancak süreç nasıl işlerse işlesin sonunda birey, aşık etmek istediği insanı kendine aşık etmiş olur. Büyüyü yaptıran kişi, büyünün yapıldığı bireyle büyü etkisini gösterene kadar konuşmamalıdır.

Nohut Büyüsü Kesin Olarak Tutar Mı?

Nohut büyüsü, kesin olarak tutan büyüler arasında bulunmaktadır. Büyünün doğru bir şekilde yapılması sonucunda yaklaşık 11 gün sonra etkisini gösterir. Çok eski zamanlardan beri süregelen bu büyü, medyumların sıklıkla başvurduğu büyü çeşididir. Nohut büyüsünün tutması için en önemli husus, büyü sırasında kullanılan nohutların hepsinin de aynı kap içerisinde olması gerekir. Nohut büyüsünü yaptıracağınız medyumu iyi seçmeniz oldukça önemlidir.

Nohut Büyüsü Nasıl Bozdurulur?

Her büyüde olduğu gibi nohut büyüsünü de bozmak için medyuma gitmeniz gerekir. Büyünün bozulması için tercih edilen en genel yol ise Kur’an’dan sureler okumaktır. Nohut büyüsü her ne kadar iyi bir amaç uğruna yapılsa da son derece yanlış bir yöntemdir. Sevdiğiniz insanın kendi iradesi ile sizi sevmesi, her zaman daha değerli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir