Para Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

İnsanlar tarih boyunca, yaptıkları veya yapacakları işlerden her zaman daha fazlasını kazanmak istemişlerdir. Özellikle hırsla başlayan tutkular, insanları farklı şeyler yapmaya yöneltmiştir. Para büyüsü bu yönelmeler arasındadır. Büyünün yapılma amacı tamamen daha fazla para kazanmaya yöneliktir.

Para Büyüsü Nasıl Yapılır?

Para büyüsü nedir sorusuna cevap bulduk. Şimdi para büyüsü yapımı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. İlk olarak belirtmemiz gerekir ki para büyülerinin, yanlış bilindiği gibi para kullanılarak yapılmaz. Büyünün gerçekleştirilmesi için tuzlu su ve beyaz bir mendil yeterlidir. Beyaz mendil tuzlu suyun içerisinde bir gece boyunca kalacak. Ertesi sabah, mendil tuzla sudan çıkarılmayacak biçimde, su gölgede dökülecek. Mendil henüz kurumadan vücuda sürülmelidir. Mendil kuruduktan sonra, suyu döktüğünüz yere mendili gömmeniz ve orada 1 gece boyunca yeterlidir.

Para Büyüsü Etkileri

Para büyüsünün iyi bir etki verebilmesi için para büyüsü yaptıranlar hakkında bir fikriniz olmalıdır. Öncelikle bilinmelidir ki para büyüsünü medyumlar tarafından yapılır. Medyumlar dışında para büyüsünü kendi başına yapıp, büyüyü tutturanlar yoktur. O yüzden muhakkak ehli medyumla görüşülmelidir. Etkilerine baktığımız zaman, para büyüsü yapıldıktan sonra kişinin maddi olarak durumu daha iyiye gitmeye başlar. Kişi ticaretle uğraşıyorsa işleri daha fazla canlanır. Başka bir işte ise orada tüm kapılar ona açılmaya başlayacaktır.

Size biraz farklı gelebilir ancak şuanda zengin olan birçok insanın bu büyüyü yaptığı çeşitli çevrelerce söylenir. İnanılarak yapıldığı zaman, sizde kendinizi bir anda mal ve mülkün içerisinde bulabilirsiniz.

Para Büyüsünün Özellikleri

Para büyüsünün özelliklerine baktığımız zaman isminden de pek çok şey anlayabiliriz. Para büyüsüleri, zengin olmak, feraha kavuşmak, ekonomik anlamda bir şeyler elde etmek için yapılır. Modern bankacılık teknolojilerinden çok daha eski bir tarihe dayanan para büyüleri, insanlar tarafından eski dönemlerde devamlı tercih edilmiştir. Hatta çok zengin Yahudilerin bu büyüyle servetlerini elde ettikleri söylenir. Para büyüsünü yapan kişinin tez vakitte esenliğe kavuşacağı medyumlar tarafından belirtilir.

Büyü İle Para Bulmak

Büyüyle para bulmak, dijital medya ortamlarında devamlı olarak paylaşıldığından her zaman yanlış anlaşılmıştır. Burada yapılan büyüde amaç veya beklenti paranın havadan gelmesi değildir. Yani büyü yapıldıktan sonra para havadan gelmeyecektir. Eğer bir ticaretle uğraşılıyorsa kişinin oradaki işleri iyi gidecek ve refaha kavuşacaktır. Yani büyünün asıl amacı, kişinin yaptığı işlerdeki beklentilerinden gelecek kazancı artırmaktır. Kazanç artmaya başladığında, büyüde amaç yerine gelmiş olur. Fakat belirtilmelidir ki büyü yaparak para bulmak, havadan para gelmesini manası taşımaz. Bu amaçla büyü yapan kişiler de boş beklentiler içerisine girmiş olurlar. Buna dikkat edilmelidir.

Para büyüsü nasıl bozulur diye soranlar, bu konuda medyumlardan mutlaka bilgi edinmelidirler. Büyüyü bozmak niyetinde olanlar genellikle büyüden sonuç alamayanlardır. Fakat bu büyüden sonuç alamamanın tek nedeni, ehli bir medyum tarafından yapılmamış olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir