Resme Bakarak Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü, günümüzde binlerce insan tarafından itinayla yaptırılıyor. Bu büyüyü yaptıran kişiler diledikleri kişiyi kısa sürede kendilerine aşık edebiliyorlar. Onlarca çeşide sahip olan aşk büyüsü, resme bakarak yapılan aşk büyüsü çeşidi ile de ön plana çıkıyor. Bu çeşidin varlığını öğrenen kişiler, resme bakarak aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Sorusunu merak ediyorlar.

Resme bakarak yapılan aşk büyüsü, istenilen bir kişinin kısa sürede aşık olmasını sağlıyor. Bu büyüyü yaptıran kişiler genel olarak muratlarına eriyorlar. Resme bakılarak yapılan aşk büyüsü, kısa sürede etkisini gösteriyor. Kişiler, istedikleri kişiyi bu büyü çeşidi ile birlikte kısa sürede kendilerine bağlıyorlar.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resme bakarak yapılan aşk büyüsü, bu alanda uzman olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Büyünün kısa sürede etkisini göstermesi ve olumlu sonuçlara varması adına bu çok önemlidir. Bu alanda eğitimi ve bilgisi olmayan kişiler, resme bakarak aşk büyüsü yapamazlar.

Resme bakarak yapılan aşk büyülerinde kullanılacak olan malzemelerin ve bilgilerin de eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekiyor. Büyü yapımında bu bilgiler ve malzemeler kullanılır. Resme bakılarak kişinin ismi zikredilir. Daha sonrasında ise aşk duası resme bakarak okunur. Böylelikle aşık olması istenilen kişiye resme bakara aşk büyüsü uygulanmış olur.

Resme Bakarak Yapılan Aşk Büyüsü Malzemeleri Nedir?

Resme bakarak yapılan aşk büyülerinde ihtiyaç duyulan bazı bilgiler vardır. Bu bilgilerin ve malzemelerin eksiksiz bir şekilde medyuma sunulması gerekiyor. Eğer kişi kendi başına büyüyü yapacak ise yine bunları eksiksiz bir şekilde temin etmelidir.

Büyü yapımında gerekli olan malzeme ve bilgiler şunlardır;

 • Aşık olması istenen kişinin resmi.
 • Aşık olması istenen kişinin annesinin adı.
 • Kişinin doğum tarihi ve ismi.

Genel olarak isim benzerliğinden dolayı büyülerin çoğu etkisini göstermez. Ancak bu büyüde kullanılan resim, kişinin annesinin adı, kendi adı ve doğum tarihi büyünün kısa sürede tutmasını sağlar. Bu bilgilerin kesinlikle eksiksiz bir şekilde medyuma sunulması gerekiyor. Büyünün etkisini göstermesi için son derece önemli bir adımdır.

Resme Bakarak Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?
Resme Bakarak Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resme Bakarak Aşık Etme Duası

Resme bakarak aşık etme duası okumak da çoğu zaman fayda gösterir. Resmine bakılan kişinin kısa sürede aşık olması sağlanır. Ayrıca çeşitli ayetler ve surelerin de okunması istenilen kişinin aşık olmasını sağlayacaktır. Burada önemli olan nokta kişiye ait olan gerçek resmin ve bilgilerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesidir. Böylelikle istenilen kişinin resmine dualar okunarak, o kişinin aşık olması sağlanır.

Resme bakarak aşık etme duası şu şekildedir;

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Yuhibbunehum kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü
 • Ve cealeş şemse zıyaen vel kamere nüren Vallahi Bilen-i bizatis sudür

Aşık olması istenilen kişinin resmi ele alınır. Resme bakarak 21 defa bu dua okunur. Daha sonrasında ise şu sözler söylenir; “Allah’ım falancadan doğma kulun filanca senden hemen sonra bana hayrıyla gelsin.”

Bu yöntem atmış gün boyunca her gün tekrarlanmalıdır. Daha sonrasında ise aşık olması istenilen kişinin aşık olması sağlanmış olur.

Fotoğrafla Yapılan Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü son derece hızlı bir şekilde etkisini gösterir. Bu büyüyü yaptıran kişiler kısa süre sonra memnuniyetlerini dile getirirler. Fotoğrafa bakarak yapılan aşk büyüsü, bir hafta içerisinde de etkisini gösterebilir.

Bazı durumlarda ise bir ay sonrada etkisini gösterebilir. Büyü, er ya da geç kesin olarak etkisini gösterir. Büyüyü yapan medyum ve büyüye maruz kalacak olan kişiye göre bu süre değişiklik gösterir.

Resme Bakarak Okunan Aşk Büyüsü Duaları

Resimle yapılan aşk büyüsünde resimlerin üzerine okunması gereken belli başlı dualar vardır. Bu dualar resmin üzerine okunduğu zaman resimdeki kişinin aşık olması sağlanır.

Resme bakarak okunan aşk büyüsü duaları şu şekildedir;

 • Ya vedud
 • Ya zel arsil kerim
 • Ya beduh ya zel arsil ezim
 • Ya rauf ya zel arsil mecid
 • Ya cebbar ya settar
 • Ya mukiyt ya mugis
 • Ya hennan ya mennan
 • Vel kaytu aleyke filan ibni filanete
 • Ela mehebbete filan binti
 • Filanete minni ve li tusni ala eyni
 • Es seeh el vahen el ecel

Bu duanın her gün 77 defa okunması gerekiyor. Özellikle Cuma gecelerinde yatsı namazından sonra bu duanın okunması kısa sürede etkisini göstermesini sağlayacaktır. İstediği kişiyi kendisine aşık etmek isteyen ve onunla güzel bir hayat kurmak isteyen kişiler, bu duayı düzenli olarak okumalıdır.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü

Uzaktan yapılan aşk büyüsü olarak genellikle resme bakarak yapılan aşk büyüsü tercih ediliyor. Kişinin uzakta olması nedeniyle, herhangi bir parçası ya da eşyası alınamaz. Ancak resmi sosyal medya üzerinden kolayca temin edilebilir. Bu sebepten dolayı uzaktan büyü yaptıracak olan kişiler, resme bakarak yapılan aşk büyüsünü tercih ediyorlar.

Resme bakılarak yapılan aşk büyüsünde resim ve kişiye ait bazı bilgiler temin edildikten sonra büyü yapılır. Başka hiçbir bilgi ya da malzemeye ihtiyaç duyulmaz. Büyü kısa sürede yapılarak etkisini göstermesi beklenir.

En Ağır Aşk Büyüsü

Aşk büyülerinin her birisi hiç şüphesiz ağır ve etkilidir. Genel olarak kime uygulanırsa o kişi kısa sürede aşık olur. O denli aşık olur ki gözü büyü yaptıran kişiden başkasını görmez. En ağır aşk büyüleri arasında yerini alan resme bakılarak yapılan aşk büyüsü, kişinin kısa sürede bağlanmasını sağlar. Bu büyüye maruz kalan kişiler, kendilerini diğer kişiye bağlarlar ve sürekli olarak onu düşünürler.

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Kendi başına, hiçbir medyum hocadan yardım almadan aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler; resme bakarak aşık etme büyüsü yapabilirler. Oldukça kolay yapımı olan bu büyü, kısa sürede etkisini gösterir. Büyü için gerekli olan malzeme ve bilgiler sağlandıktan sonra büyünün yapım aşamasına geçilir.

Büyü yapılırken kişinin evde yalnız olması önemlidir. Karanlık bir odaya geçerek büyüyü yapmaları gerekiyor. Kişi, aşık olması istenilen kişinin resmini eline alır ve aşık etme duasını okur. Aşık etme duasından sonra söylenecek olan sözleri söyler ve büyü yapımında sona gelir.

Kişilerin medyum ile irtibata geçip bu alanda yardım almaları son derece önemlidir. Büyünün etkisini göstermesi adına uzman medyumların yardım etmeleri gerekiyor. Bu alanda eğitimi olmayan kişilerce yapılan bu büyü, hiçbir şekilde etkisini göstermez. Ya da büyü yan etkileri ile ortaya çıkarak çeşitli sorunlar meydana getirir.

Evde Yapılabilecek Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü, çok fazla çeşide sahiptir. Hiç şüphesiz bu çeşitlerin her birisi etkilidir. Bu çeşitler arasında birde evde yapılan çeşitler mevcuttur. Özellikle resme bakılarak yapılan aşk büyüsü, evde yapılabilen aşk büyüleri arasında yer alıyor.

Çeşitli dualar ve malzemeler ile beraber evde aşk büyüsü yapılabilir. Ancak kesin sonuç için medyumlarla irtibata geçilmesi önemlidir. Özellikle resme bakılarak yapılan aşk büyüsünde uzman medyumların desteği alınmalıdır.

Bu sayede büyünün kısa sürede etkisini göstermesini sağlayabilir ve dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle mutlu olmak için resme bakarak aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir