Sabun Büyüsü Nedir? Belirtileri Nelerdir?

Sabun büyüsü, kara büyülerden olan oldukça tehlikeli bir büyü türüdür. Büyük nefret ve acı içinde olan olan, haksızlıklar görmüş, çileler çekmiş ve farklı farklı eziyetler görmüş kimselerin intikam için başvurduğu bir yoldur. Çok eskiden bu yana, günümüzde halen birçok insanın tercih ettiği bir büyüdür. Sabun büyüsü yapmak için ihtiyaç duyulan temel malzeme yalnızca sabundur.

Yapılması zor olmayan bu büyüyü yapan birçok medyum ve birçok hoca vardır. Hemen hemen hocaların hepsi sabun büyüsünü bilmektedir. Buna rağmen Sabun büyüsüne dair yalan yanlış bilgiler gezmektedir. Sonuçlarından birinin ölüm olduğu bu büyü çeşidinde açıklamalara ve bilgilere çok önem verilmelidir. Yapılacak bir hata, bedelinin çok çok ağır ödenmesine sebebiyet verebilir.

Sabun Büyüsü Belirtileri

Sabun büyüsü yaptırılan kişi, bedeninde aniden oluşan bir hastalıkla karşılaşır. Türlü doktoralara gidilse de hastalığın ne olduğu da bulunamaz, herhangi bir çözüm yolu da bulunamaz. Büyü yapılan kişi gün gün erir. Kişi sadece fiziksel olarak değil, ruhsal olarakta bir çöküntü yaşar. Canı hiçbir şey yapmak istemez, işe gitmez, düzgün yemek yemez, neşesini kaybeder hatta televizyon izlemek bile istemez. Vücudunun çeşitli bölgelerinde ağrılar sık sık meydana gelir ve uzun süreli olarak kendini gösterir.

Sabun büyüsüne maruz bırakılan kişinin çevresi de durumdan etkilenir. Hiçbir şekilde yardım kabul etmeyen ve etse bile işe yaramayan yakınına karşı herkes zor durumda kalır. Sabun büyüsünün amacı da zaten hem kişiyi hem de onu sevenleri olabilecek kadar çok acıyla karşılaştırmaktır. Sabun büyüsü, şeytani varlıklar sayesinde yapılan kötü niyetli kara bir ölüm büyüsüdür.

Sabun Büyüsü Yapımı

Sabun büyüsü yapmak için, yapılacak kişinin ana-baba adı, doğum tarihi ve fotoğrafına ihtiyaç duyulur. Tüm bunlar yeşil bir sabun üstüne tılsımlı olan sözler ve okunmuş iğneler  yardımıyla işlenecektir. Yine bu sabun üstüne 21 adet toplu iğne batırılır.

Bir diğer aşamada ise; güneş sabunu eritip büyünün özelliğini yok edeceği için sabun, köhne güneş almayan bir yere konur. Önemli olan nokta; sabunun yavaş erimesidir. Bu, büyü yapılan kişinin yavaş yavaş acı çekerek zarar görmesi anlamına gelir. Bu esnada kişi, en çok psikolojik olarak zarar görmektedir. Sabun erimeye başladıkça kişi de günden güne eriyecektir. Ve sabun tamamen eridiğinde kişinin acılı bir şekilde ölmesi beklenir. Çok dikkat edilmesi gerek bu büyünün güvenilir bir medyum tarafından yapılması gerekir. Yapılmadan önce iyi düşünülmelidir. Şeytani varlıklarla iş birliğini içinde yapılan bir kara büyü olduğundan kaynaklı yalnızca kötü niyetli ve kalbi kötü kişiler tarafından yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir