SAÇ TELİ İLE AŞK BÜYÜSÜ

Yüz binlerce yıllık büyü tarihinin yaptığı çalışmalar arasında en etkili olanları arasında yer almaktadır. Saç teli ile aşk büyüsü diğer kişisel eşyalarla da yapılabilen (tırnak, tüy, adet kanı gibi) etkili büyü uygulamalarıyla birçok yönden benzerlik gösterir. Saç büyüsü, popülaritesini daima korumuş olan ve insanlar tarafından hem tercih edilen hem de tavsiye edilen bir büyüdür.

Bu tarz büyü uygulamalarının keskin ve net belirlenmiş hedefleri bulunmaz. İnsanların kişisel eşyaları ile yapılan büyü uygulamaları çok sayıda amaca hizmet verebilecek şekilde uygulanır.

Kadim büyü kitaplarında çok geniş ve önemli bir yere sahip olan saç teli ile aşk büyüsü, çok eski yıllarda da olduğu gibi günümüz dünyasında da alanında uzman medyum hocalar tarafından gerçekleştirilecek bir uygulamadır.

Günümüz dünyasında en çok aşık etme büyüsü olarak uygulanır. Özellikle platonik aşıkların tercih ettiği saç teli ile aşk büyüsü, çok kısa süreler içinde kuvvetli ve güçlü sonuçlar vererek kişileri hayal ettikleri hayata ulaştırır.

Saç teli ile aşk büyüsünün sonuçlarına şahitlik eden kimseler bu uygulama ile ilgili birçok sorunun cevabını da merak etmektedir. Bunlardan biri; saç teli ile aşk büyüsü nasıl yapılır?

Saç büyüsü, yüzyıllardan beri birçok inanışta ve birçok kültürde kullanılan, kullanılmaya da devam eden bir aşık etme büyüsüdür. Yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyada saç gibi birçok materyal kullanılarak yapılan türlü türlü manevi uygulama vardır. Bu işlemin dünyanın her bir yerinde uygulanıyor olması da uygulanış yöntemlerini metotlarını artırmıştır.

Saç teli ile aşk büyüsü hem kadınlar hem erkekler üzerinde uygulanabilecek çok tesirli aşk büyüsüdür. Bu işlemi 18 yaşından büyük olan herkes yaptırabilir. 18 yaş altında olan yani reşit olmayan kişiler için yapılan bu büyü, tesirini göstermediği ve sıklıkla tutmadığı için hiçbir medyum tarafından 18 yaş altı kişilere yapılması tavsiye edilmez. Saç teli ile aşk büyüsü uygulamasının çok sayıda çeşidi olması sebebiyle bu uygulamanın nasıl yapılacağı sorusuna dair kesin ve net bir cevap verilememektedir. Büyü yaptırmak isteyen kişilerin, bir medyum hoca danışmanlığında hayat şekillerini, bulundukları durumları, aşık olmasını istedikleri kişinin bilgileri anlatması ve ona göre uygulanacak olan metotları belirlemesi gerekmektedir. Saç teli ile aşk büyüsü oldukça detaylar içeren ve farklı yöntemlerle icra edilen bir uygulamadır. Bu nedenle muhakkak işinin ehli alanında uzman bir medyum hoca tarafından çalışma yapılması gerekmektedir.

Saç teli ile aşk büyüsü yaptıran kişinin, istenen tüm materyalleri doğru ve eksiksiz bir biçimde temin etmesi gereklidir.

SAÇ TELİ İLE AŞK BÜYÜSÜ ETKİLERİ NEDİR?

Saç büyüsü işlemi yapılma aşamasında ne derecede etki gösterilmesi isteniyorsa ona uygun bir şekilde ayarlama yapılma özelliğine sahip bir manevi ritüeldir. Yalnızca işleme başlamadan önce gelinmek istenen konumun ve durumun işlem öncesinde belirlenmesi ve ona uygun yol izlenmesi gereklidir.

Saç teli ile aşk büyüsü sayesinde kişiler arası samimiyet, aşk, sevgi, muhabbet gibi bağlar güçlendirilebilir.

Saç teli ile aşk büyüsü yapılan kişinin, aşık olması beklenen kişiye karşı olan hisleri kademeli olarak artmaktadır. Karşısındaki kişi ile ilk önce arkadaşlık, dostluk bağları kurduktan sonra bunu bir üst seviyeye çıkarmak için çaba göstermeye başlar.

Büyü etkisi ile, büyü yapılan kişi bütün sorunlarını ve dertlerini yalnızca aşık olduğu kişi ile paylaşarak içindeki duyguları bir tek onunla paylaşır hale gelir.

Günlük hayatın yarattığı stresten uzaklaşarak daha mutlu bir insan haline gelir.

Aşık olduğu kişiyi mutlu etmek onun için en önemli şey haline gelir. Her hareket ve davranışında sadece sevdiği kişiyi mutlu etmeye yönelik tutumlar sergiler.

Aşık edilen kişi, çevresindeki diğer insanlardan ve kalabalıktan uzaklaşarak sürekli büyü yaptıran kişi ile vakit geçirmek ister.

Saç teli ile aşk büyüsü etkisinde olan kişinin hayatında bazı değişiklikler görülebilmektedir; uyku düzeni bozulması, yeme-içme düzeninin değişmesi gibi.

Aşık edilen kişi hemen her gece rüyasında sevdiği kişiyi görmeye başlayacaktır. Bu sayede de her sabah uyandığında onu hatırlar ve görmek ister.

SAÇ TELİ İLE AŞK BÜYÜSÜ HANGİ DURUMLARDA UYGULANIR?

Bazı uygulamaların gerçekleştirilmesi için, niyeti olan kişilerin yeterli bir gerekçeye ihtiyacı vardır. Bazı işlemlerde nedenler çok önemli değilken, saç teli ile aşk büyüsü gibi büyülerin yapılış sebepleri büyü üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Bu büyünün yapılması için:

Büyüyü yaptıracak kişinin gerçek aşık olması ve hislerinin kuvvetli olması gerekir

Eşi ya da sevgilisi tarafından aldatılmış ya da terk edilmiş olması gerekir

Sevgisinin karşılıksız olması ya da gösterilen sevginin eksik olması gereklidir

Karşı tarafın gözünün dışarda olması ya da diğer kişilere daha ilgili davranması gerekir

Yaşanan ilişkinin taraflardan birine ciddi derecede zarar veriyor olması

Büyüyü yaptıracak olan kişinin ilişki içinde haksızlığa maruz kalması gereklidir

Bütün büyüler unlumedyum.com tarafından Türkiye’nin en güvenilir ve ünlü medyum hocası ile yapılan çalışmalarla gerçekleştirilmektedir. Sitemiz üzerinden bütün ilimlere hakim, işinin ehli ve her büyüde çoklu deneyimlere sahip medyum hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir