Şans Büyüsü, Kısmet Açma Büyüsü Tüm Detaylar!

Talihin Geri Dönmesini Sağlayan Şans Büyüsü

Tarihin eski kaynaklarında da yer alan şans büyüsü kısmetin açılması için yapılıyor. Şans büyüsü hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazımızda yer alıyor.

İnsanlar, elde etmek için çaba göstermek durumundadırlar. Ancak bazen bir kişi ne kadar çabalasa bile nasibi oldukça kapalıdır ve istediklerini elde edemez. Şans büyüsü, bu kapalı olan talihin açılması, insanın daha fazla kazanç elde edebilmesi için yapılır. Bu büyünün yapılma nedeni, kişinin çaba göstermesi sonucunda daha talihli olmasıdır. Büyü yapıldıktan sonra kişi daha varlıklı bir hale gelir. Ticaret yapıyorsa mallarını daha iyi satar. Para kazanmak için bir girişimde bulunuyorsa karlı işler yapabilir.

Kardeşlerim ne yazık ki toplulumuzda talih büyüsü bir diğer ismiyle şans tılsımı tamamen yanlış anlaşılmıştır. İnsanlar çaba göstermeden şans büyüsü yaptıranlar da şans büyüsünün onlara her kapıyı açtığını sanırlar. Ancak Allah, biz, kulumuzun kaderini çabasına bağladık der. Yani çaba olmadan büyünün işe yaraması söz konusudur. Ancak ticaretle uğraşan veya bu anlamda çaba gösteren kişiler için kısmet açma büyüsü yardımcı enerji biçimidir. Bu büyü sayesinde, kişi daha şanslı bir hale gelir. Yaptığı işlerde, daha verimli olmaya başlar. Kendi muhiti içerisinde sevilen bir kişi olmaya başlar. Herkes ona başvurur. Kısacası kısmeti açılır.

Şans Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Şans büyüsü, bir diğer adıyla kısmet kapalılığı açma büyüsüdür. Bu büyüde amaç kişinin daha şanslı olabilmesi için çabalamaktır. Kişinin kendi çabası sonucunda şansta yanında olup işleri daha iyiye gider. Daha çok para kazanmaya başlar. Yaptığı işlerde daha fazla kazanç elde etmeye başlayacak. Şans büyüsünü tanımlamak gerekirse şöyle demek yerinde olacak. Değerli kardeşlerim, şans ve kısmet açma büyüsü, kişinin talihinin yerine getirilme işlemidir. Bu büyüde kişinin işlerinin daha yolunda gitmesi amaç edinilmiştir. Sizler de ehil olan medyumlarla şans büyüsü yaparak, kapalı olduğunu düşündüğünüz kısmetinizi açabilirsiniz.

Bu büyünün nasıl yapıldığı hakkındaki konuya değinecek olursak çeşitli malzemelerle yapılır diyebiliriz. Bu malzemeler ehil medyum tarafından belirtilir. Ancak en çok bilinen ve yapılan şans büyüsü, vefk ile gerçekleştirilen büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra iş yerinize asabilir, kendinize bağlayabilirsiniz. Medyum hocamız sizler başvurduktan sonra bu konuda sizleri bilgilendirecektir.

Şans Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Şans kısmet açma büyüsü etkilerine bakmadan önce tesirli olabilmesi için ne gereklidir ona bakalım. Şans büyüsünün tesir edebilmesi için bizlere lazım olan ehil medyuma başvurmaktır. Nitekim ehil medyuma başvurmadan, sıradan birinin yaptığı şans büyülerinin etki göstermediğine defalarca şahit olduk kardeşlerim. Yine tersi olarak medyum hoca tarafından yapıldığında oldukça etkili bir büyü olur. Kişinin kısmetini açar. Onu mal konusunda sevindirir. Peki şans büyüsünün etkileri nasıl gerçekleşir? Beklenti nasıl olmalıdır?

Şans büyüsünde gereklilikleri sıraladık. Eğer tüm kurallar yerine getirilirse şans büyüsü şu şekilde tesirini göstermeye başlayacak.

– Büyü yapıldıktan sonra kişin yaptığı veya yapacağı işler yoluna girecek.

– Kazanç konusunda beklentileri söz konusuysa onlar gerçekleşecek.

– Kişi dünyevi anlamda yüksek gelirler elde etmeye başlayacak. İşleri yoluna girmeye başlayacak.

– İstediklerine elde edince de kişi daha zengin bir hale gelebilecek. Çünkü yaptığı tüm işlerde olumlu anlamda geri dönüşler almaya başlayacak.

şans büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şans ve kısmet açma büyüleri medyumlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken tılsımlardır. Bu tılsımların yapılış biçimleri de büyünün ihtiyacına göre değişir. Örneğin şans büyüsünün yapılması farklıyken, kısmet açma büyüsü daha faklı olabilir. Bu anlamda kısmet açma büyüsünü sadece maddi gelir elde etmek anlamında düşünmemek gerekir. Çünkü bazı insanlar kısmet açma büyüsünü evlilik gibi işlemler için de yapabiliyorlar. Ancak bu durumda mutlaka medyuma bilgi verilmelidir. Kısmet açma büyüsü medyumun ihtiyaç gördüğü malzemelerle yapılır. Aslında bu malzemeleri isteyen medyum hoca değildir. Bunlar ruhani varlıklar tarafından istenir ve bu malzemeler aracılığıyla kişinin kısmeti açılır.

Büyü yapıldıktan sonra kişinin hem şansı yaver gider, hem de yaptıklarında kısmeti açılır. Büyüyü yaptırmak için Türkiye’nin en çok tanınan hocası olan medyum hocamıza başvurabilirsiniz.

İş İçin Kısmet Açma Büyüsü

İnsanlar bir işe başlamadan önce sürekli aynı şeyleri düşünürler. Acaba yaptığım bu işte yeterince kazanç elde edebilecek miyim? İşim tutacak mı, şeklinde. Ancak şunu belirtelim ki yapılacak olan hiçbir işin garantisi yoktur. Nitekim çok sayıda insan bir umutla yapmaya başladığı işten sonra batmış, kendi olan mal varlığını da kaybetmiştir. Bunun önüne geçmek ise iş için kısmet açma büyüsü ile yapılabilir. Şans büyüsü nasıl yapılır konumuzda bu büyünün yapılışından bahsettik. Büyü yapıldıktan sonra kişinin kısmeti açılmaya başlayacaktır.

İş için kısmet açma büyüleri ise kişinin yapacağı işte başarılı olması için tercih edilir. Yani bir kişi eğer bir iş yapmak istiyor ve bunda başarılı olmak istiyorsa, iş kısmet açma büyüsüne başvurur. Ülkemizde iş yapmadan önce bu büyüye başvuran kişi sayısı oldukça fazladır. Ancak büyünün tutması için büyüyü yapmaktan çok büyünün nerede yapıldığı önemlidir. Peki bu iş büyüsü nerede yapılmalıdır? Açıkçası bu konuda sizlere öneride bulunmak istiyoruz lakin öncesinden birkaç bilgi vermek istiyoruz.

Size önereceğimiz medyum hocamız, dünyanın her yerinden gelen insana iş için çeşitli büyüler yapıyor. Bu hocamız, büyü konusunda oldukça yoğun çalışıyor. İnsanların şans ve kısmet büyüleri alanında en çok başvurduğu hocadır. Dolayısıyla sizlere de hocamızı gönül rahatlığıyla önerebiliriz. Bunun için yapmanız gereken sadece hocamıza başvurmak olacak. Hocamıza sitemiz üzerinden başvurabilir, gerekli yardımı alabilirsiniz.

İş Kısmeti Kapama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kardeşlerim, insanlar sevgiyle yaratıldıkları gibi kıskançlık ve haset duygularıyla da yaratılırlar. Öyle ki bazı insanlar, bu anlamda rakiplerinin kazanmamaları için kısmet kapama büyülerine başvururlar. Şans büyü işlemlerinde bu kişilerin amacı başkalarına zarar vermektir. Ancak kardeşlerim, bu büyüleri kesinlikle bozulabilir. Bu anlamda medyum hocamız sizlere yardımcı olabilir. Kardeşlerim bu büyülerin bozulma işlemleri de tıpkı şans açma büyüsü şeklinde olur.

İnsanlar sizi kıskandıkları için iş alanında türlü yollara başvururlar. Bu yöntemlerde de sizin işinizde başarısız olmanız için yapılan kısmet kapama büyüsüdür. Size bu büyü yapılmışsa eğer ne yazık ki yaptığınız işlerde sürekli zarar edecek, hiçbir işinizin doğru gitmediğine kendiniz şahit olacaksınız. Kısmet büyüsü yapma biçiminde yapılan bu büyünün etkisi altına girdiğiniz zaman etrafınıza ne kadar pozitif enerji yaymaya çalışsanız da herkes sizlerden rahatsız olacaktır.

Bunun için çözüm, kısmet kapama büyüsünü bozma işlemidir. Bu büyüyü bozduktan sonra işleriniz eskisi gibi iyi olmaya başlayacak ve kısmetiniz açılacaktır. Kısmetinizin açılması için büyü bozma işlemlerini de tıpkı büyü yapma işlemlerinde olduğu gibi medyum hocamıza danışarak yapabilirsiniz. Hocamız etkili bir büyü bozma işlemi yaptıktan sonra sizin de işleriniz yoluna girmeye başlayacaktır. Kısmet kapa büyüsünü bozma işleminden sonra siz de daha fazla kazanmaya başlayabileceksiniz. Tüm bu büyüler için size tavsiyemiz, sizin için en iyi çözüm sahibi olan medyum hocamızla iletişim kurmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir