Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü yaptırma ve yapma alışkanlığı orta çağdan daha öncesine dayanıyor. Bu tarihlerden günümüze kadar insanlar doğa üstü ve farklı alemlerde yaşayan varlıklarla iletişime geçerek onlardan yardım alırlar. Onların yardımı ile de olmasını istedikleri olayların olmasını veya elde etmek istedikleri şeylerin gerçekleşmesini amaçlar.

Eskiden beri bu amaçla onlarca farklı şekilde büyü yapılmıştır. Bu büyüler yapılış amaçlarına göre genel anlamda ak büyüler ve kara büyüler diye ikiye ayrılır. Ak büyüler iyi niyetle yapılan ve sonuçları da kötü olmayan büyü çeşididir.

Kara büyüler ise art niyetli olarak yapılan ve bazı durumlarda ölümle bile sonuçlanabilen büyülerdir. Eskiden beri insanlar kara büyülerden korunmak için çeşitli yollar aramıştır. Fakat ak büyüler çoğunlukla iyi niyetli ve yapıcı özelliği bulunuyor. Bunlardan biri de bağlama büyüsüdür.

Bağlama Büyüsü Nedir?

İyi amaçla yapılan bağlama büyüleri ak büyüler arasında değerlendirilir. Bağlama büyüsü, çiftler arasında muhabbet, sevgi ve gönül bağlarını güçlendiren, birbirine bağlayan ve yakınlaştıran bir manevi uygulamadır. Uzun süre evli kalan kişiler belli süreden sonra problemlerle karşılaşırlar.

Bunun için bağlama büyüsü tercih ederler. Evine gelmeyen koca için bu büyü yapıldığında hayat sizin için daha güzel olacaktır. Geçmişten günümüze kadar büyük ilgi görmüştür. Bu bağlama büyüsü sadece evli çiftlere uygulanmaz. Sevgililere, platonik aşk yaşayan kişilere de bu bağlama büyüsü uygulanır.

Bu büyüde havas ve ledün ilimlerinde çokça yer bulur. Genellikle Anadolu’nun kadim uygarlıklar içerisinde yer alır. Bu bağlama büyüsünün etki etmesi için nefesi kuvvetli medyum hocalardan destek alınması gerekir.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bağlama büyüsünü herkes yapabilir. Bu büyü genel olarak bir araç yardımı ile yapılabiliyor. Yani büyü yapılacak olan kişiye ait bir eşya veya kişiye verilecek bir ürün yardımı ile yapılabiliyor. Bu tarz büyülere araçlı büyü adı verilir.

Büyüyü yapan kişide gerekli malzeme olduktan sonra ve şartlar oluştuğu zaman herkes yapabilir. Fakat her büyüde olduğu gibi bağlama büyüsünde de yapılış şekli ve yaparken söylenen tılsımlar çok önemlidir.

Onun için bu büyünün yapılışı da zordur. Bağlama büyüsünü havas ilmine sahip ve tecrübeli medyumların yapması büyünün tutması ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için daha sağlıklı olacaktır. Bağlama büyüsü gönül bağı kurulması istenen kişilere yapılır. Bu kişiler

Bağlama Büyüsünün Tutması

Bağlama büyüsünün yapılış şekline göre farklı türleri bulunur. Bu büyülerin tutması da türlerine göre değişiklik gösterebiliyor. Bazı büyüler 24 saat gibi kısa bir sürede gerçekleşirken bazı büyüler bir hafta gibi bir sürede gerçekleşir.

Bağlama büyüsünün tutması ve hızlı bir şekilde tutması büyünün türü kadar yapan kişinin ilmine göre de değişebiliyor. Bazı deneyimli medyumların yaptığı bağlama büyüsü çok hızlı bir şekilde tutabiliyor. Bu medyumlar daha öncesinden bu büyüyü defalarca kez yaptıkları için yapılış şeklini ve söylenen tılsımları çok iyi bilirler.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Havas ilimlerinde sahip olduğumuz birçok büyü çeşidi olduğu gibi bağlama büyüsü çeşitleri de oldukça fazladır. Evli çiftleri, sevgilileri, platonik aşk yaşayan kişileri ve birbirini tanımayan kişileri bu bağlama büyü çeşitleriyle kişi kendine bağlar.

Aralarında muhabbet ve cinsel güç artmış olur. Birbirlerini bir ömür boyu severler. Kişi büyü yapanın gözünün içine bakar ve ondan başkasını gözü görmez. Bağlama büyü çeşitleri kendi aralarında ayrılırlar.

Bunlar şu şekildedir;

  • Eşleri bağlama büyüsü
  • Kocayı geri getirme büyüsü
  • Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü
  • Adet kanıyla yapılan büyü
  • Resimle yapılan büyü
  • Nohut tanesiyle yapılan büyü
  • Kırmızı mumla yapılan büyü
  • Deve derisiyle yapılan büyü
  • Kaşıkla yapılan büyü
  • Sabunla yapılan büyü

Bağlama büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Yapılan büyünün etkisine göre de tesiri anında görülür.

Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle yapılan büyünün etkisi oldukça fazladır. Çünkü resimle yapıldığı için büyü yanlış kişiye yapılmamış olur. Doğru kişiye etki etmiş olur. Sevdiğiniz istediğiniz kişiyi bu büyü sayesinde kendinize bağlamış olacaksınız.

İstediğiniz kişinin öncelikle resmine ulaşmanız gerekecektir. Resme sosyal medyadan da ulaşıla bilinir. Sadece kâğıt baskısı üzerine olması gerekir. Resme ulaştıktan sonra resmi nefesi kuvvetli ve işinde uzman bir medyum hocaya götürmeniz gerekir. Medyum hocalar doğa dışı varlıklarla da iletişime geçerek büyü yaparlar.

Resim kullanılarak sevdiğini bağlamak için büyü nasıl yapılır? Sorusunun cevabı deneyimli medyum hocalarda saklıdır. Medyum hocalar sessiz bir ortamda resme bakarak dua ve tılsımlı sözcükler söyler ve niyet belirtilir. Doğa dışı varlıklar ve medyum hocanın desteğiyle istediğiniz kişi size bağlanmış olacaktır.

Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü Nasıl Yapılır?
Sevdiğini Bağlamak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Nohut Tanesiyle Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü yapmanın amacı, bir kişinin büyü yapan kişiye aşık edilmesi amaçlanır. Giden bir sevgili, eş varsa geri gelmesini sağlar. Nohut büyüsünü kişi evde kendisi de yapabilir. Fakat havas ilmine sahip olması gerekir.

Nohut büyüsü yapmak isteyen kişi 41 tane nohut alması gerekir. 41 nohut tek tek dua okunur. Okuduktan sonra bir kabın içerisine koymak gerekir. Kabın içerisini de temiz su ile yarısına kadar doldurun. Sadece su ile kaynayan nohut büyü yapılacak kişiye yedirilerek büyüyü tamamlayın.

Kırmızı Mumla Yapılan Büyü Nasıl Yapılır?

Kırmızı mumla bağlama büyüsü yapılacaksa ritüellerine çok dikkat edilmesi gerekir. Mumun üzerine büyü yaptıracağınız kişinin kendi ismi ve annesinin adı Arapça olarak yazılmalıdır. Sonra büyüye geçilir.

Orta boyda bir kırmızı mum alınarak 3 gün boyunca ay ışığının gördüğü yerde bekletilmelidir. Ardından mum üzerine vefk uygulaması yazılır. Bu vefk uygulamasına bağlama duaları ve geri döndürme duaları okunur. Sonra bu mumu bağlamak istediğiniz kişinin evinin yakın bir yerine bırakılır.

Kişi 3 gün içerisinde size dönmek isteyecektir. Sizden başkasını gözü görmeyecektir. Bu büyü çok etkilidir. Bu büyüyü nefesi kuvvetli bir medyum hoca tarafından yapıldığında etkisi anında görünür.

Eşleri Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik yaşantısında en temel beklenti eşiyle beraber mutlu yaşamak olsa da eşi bağlama büyüsü yaptıran taraflarda bulunur. İlk zamanlarda evlilik başlarda çok güzel başlasa da sıkıntısız bir şekilde evlilik yürüse de erkek veya kadın belli bir süreden sonra bazı sıkıntılara girebiliyor.

Ayrılık gündeme gelebiliyor. Kadın veya erkeğin arasına bazı kişilerin girmesiyle de evliliklerinde bazı sıkıntılar olabiliyor. Bu sıkıntıları ayrılıkları gidermek için eşlerden biri medyum hocaya giderek bağlama büyüsüne başvuruyor.

Medyum hoca arayışına girildiğinde nefesi kuvvetli bir medyum hoca bulunması gerekir. Eşleri bağlama büyüsüyle çiftler ilk zamanlarda ki gibi birbirlerine bağlanmış olurlar.

Bağlama Büyüsünün Bozulması

Bağlama büyüsüne maruz kalan ve bu durumdan kurtulmak isteyen kişilerin mutlaka uzman bir yardım almaları gerekiyor. Bu büyü diğer büyülerden farklı olarak hızlı bir şekilde tutan ve uzun süre etkisini gösteren bir büyüdür. Bazı durumlarda ömür boyu etkisini gösterebiliyor.

Bağlama büyüsü alınan kararlarda bile etkisini gösterir. Bu büyünün yapılışında olduğu gibi bozuluşu da zordur. Büyü bozuluşunda da bazı tılsımlar ve dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Bunun için havas ilmine sahip ve deneyimli medyumlar tarafından büyünün bozulması gerekir. Kendi başlarına büyü bozulması çoğu kez başarısızlıkla sonuçlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir