Sevdirme Büyüsü Yapılışı Nasıldır? – Sevdirme Büyüsü Yapılışı

Çevresi tarafından sevilen bir insan olmak isteyen herkesin tercihidir ‘Sevdirme Büyüsü’. Bu büyüyü yaptıran kişilerin hepsi toplum tarafından sevilir ve sayılır. İş, okul, aile ve birçok yerde sevilmek isteyen kişiler için Sevdirme Büyüsü uygulaması yapılır.

Toplum tarafından sevilen ve sayılan haline gelmek isteyen kişiler sevdirme büyüsü yapılışı nasıldır? Sorusuna yanıt arıyorlar. Sevdirme büyüsünü yaptıracak olan kişilerin ilk olarak uzman medyumlara başvurması gerekiyor.

Büyünün etkili bir şekilde sonuç vermesi adına kesinlikle uzman medyumlara başvurulması gerekiyor. Bu alanda deneyimlenmiş olan medyumlar tarafından yapılan sevdirme büyüsü, kısa sürede etkisini gösterir. Bu büyüye maruz kalan kişiler, toplumdaki herkes tarafından sevilmeye başlanırlar.

Sevdirme Büyüsü Nedir?

Sevdirme büyüsü, Türk toplumu tarafından en çok tercih edilen büyüler arasında yer alıyor. Toplumda kendisinin sevilmediğini düşünen kişiler tarafından sevdirme büyüsü yaptırılıyor. Bu büyüyü yaptıran kişiler, herkes tarafından sevilmeye başlanıyor.

Sevdirme büyüsü, aşk büyüleri arasında da yer alıyor. Karşı cinsi kendisine aşık ettirmek isteyen kişiler, sevdirme büyüsü yaptırıyorlar. Sevdirme büyüsü sayesinde karşı cinsi kendilerine aşık edebiliyorlar.

Sevdirme Büyüsü Amacı Ne?

Sevdirme büyüsünün en temel amacı toplumdaki insanlar tarafından sevgi ve saygınlık kazandırmaktır. Sevdirme büyüsü yaptıran kişiler, toplum tarafından sevilmeye başlanırlar. Ayrıca aşk amaçlandığı zaman da sevdirme büyüsü tercih ediliyor.

Sevdirme büyüsü sayesinde sizi sevmeyen kişileri kendinize aşık edebilirsiniz. O kişilerin sizi sevmesini sağlayabilir, toplumda büyük bir saygınlık kazanabilirsiniz. Sevdirme büyüsünün temelinde yatan amaç; insanların birbirini sevmelerini sağlamaktır.

Sevdirme Büyüsü Çeşitleri

Sevdirme büyüsü, etkili çeşitleri ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sevdirme büyüsü yaptıracak olan kişiler, bu çeşitlerden istediklerini yaptırabilirler. Son derece kolay bir yapılışı olan sevdirme büyüsü, farklı çeşitleri ile etkisini kısa sürede gösteriyor.

Çeşitleri şu şekildedir;

 • İpe düğüm atılarak yapılan sevdirme büyüsü
 • Mumla yapılan sevdirme büyüsü
 • Sarımsakla sevdirme büyüsü
 • Kaşıkla yapılan sevdirme büyüsü

Bu çeşitler, oldukça hızlı bir şekilde etkisini gösteriyor. Yapılış bakımından bu çeşitler birbirinden kolay yöntemlere sahiptir. Hızlı bir şekilde yapılabilir ve hızlı bir şekilde de sonuçlar alınabilir.

Kaşıkla Sevdirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşıkla yapılan sevdirme büyüsü en çok tercih edilen sevdirme büyülerindendir. Etkili bir şekilde sonuç vermesiyle bilinen bu çeşit, birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Büyü yapımında kullanılması gereken belli başlı malzemeler vardır. Bunlar; tahta kaşık, bir avuç toz şeker, bir adet küp şeker, bir adet beyaz bez.

Malzemelerin temin işlemi yapıldıktan sonra büyünün yapılışına başlanılır. Büyünün yapılışında kesinlikle uzman desteğinin alınması gerekiyor. Bu şekilde büyü, hızlıca etkisini gösterecektir.

Büyünün yapılışı şu şekildedir;

 • İlk olarak kimin kimi sevmesi isteniliyorsa, yüksek sesle bu kişilerin adına niyet edilir.
 • Bezin içerisine toz şeker ve küp şeker konuşur.
 • Bez, şekerler dökülmeyecek şekilde iyice bağlanır, bohça haline getirilir.
 • Kaşık sağ ele alınır ve 21 defa “Ya Kaşık” denilir.
 • Daha sonra kaşıkla bohçaya vurulur. Bu şekilde küp şekerin paramparça olması sağlanır.
 • En son bu şekerler, sevmesi istenilen kişinin yemeklerine ya da içeceklerine konulur.

Son olarak şekerin kişiye ikram edilmesi, o kişinin aşık olmasına veya sevmesine vesile olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken husus şekerin hiçbir şekilde dağılmamasıdır.

Mumla Sevdirme Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Mum ile yapılan sevdirme büyüsü, uzun yıllardan beri tercih ediliyor. Oldukça etkili olan mumla sevdirme büyüsü, aile ve sosyal çevrenin de kişileri sevmesini sağlıyor.

Büyünün yapılışında bir adet mum kullanılır. Mumun üzerine sevmesi istenilen kişinin adı Arapça olarak yazılır. Daha sonrasında o kişinin sevmesine niyet edilerek mum yakılır.

Mum yakma işleminden sonra ‘Sevdirme Büyüsü Duası’ okunur. Mumun arta kalan parçaları kesinlikle atılmaz, bir beze sarılır. Daha sonrasında bu bezle mum parçaları, ayak basmayan bir yere gömülür veya akarsuya atılır.

Sevdirme Büyüsü Yapılışı Nasıldır?
Sevdirme Büyüsü Yapılışı Nasıldır?

Kendini Herkese Sevdirme Büyüsü

Sevdirme büyüsü, kendisini herkese sevdirmek isteyen kişiler tarafından da tercih edilebilir. Herkes tarafından sevilmek isteyen kişiler, sevdirme büyüsünün çeşitlerini yaptırabilirler. Etkisini kısa sürede gösteren sevdirme büyüsü, herkes tarafından sevilmeyi sağlar.

Seni Sevmeyeni Sevdirme Duası

Seni sevmeyeni sevdirme duası, kendine sevdirme duası olarak geçer. Bu duayı düzenli olarak okuyan kişiler, niyet ettikleri kişiler tarafından sevilmeye başlanırlar.

Birisi tarafından sevilmek isteyen kişilerin düzenli olarak okumaları gereken bu dua, İslam alimleri tarafından da itinayla öneriliyor. Dua, kısa sürede etkisini gösteriyor.

Bu dua şu şekildedir;

Allâhümme sehhırlî ve meyyillî vecziblî ve leyyillî qulûbe ibâdike ecmaîne minel cinni vel ins. Vecliblî havâtırahüm bil mehabbetid-dâimetil-qâimeti aleddevâmi bi devâmilleyli vennehâr. Ente muqallibul qulûbi vel ebsâr. Yâ Azîzü Yâ Ğaffâr. Yâ Celîlu Yâ Cebbâr. Yâ Muînu Yâ Settâr. Unsurnî nasran azîzâ. Veftahlî fethan mubînâ. Vahzül cemîa a’dâî hiz lâ nen kebîrâ. ”Fedemmernâhüm tedmîrâ” Ve sallallâhu alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellem.

Birini Kendine Isındırma Büyüsü

Birisini kendisine ısındırmak isteyen kişiler, kendini sevdirme büyüsünün çeşitlerini yaptırabilirler. Özellikle kaşıkla yapılan kendini sevdirme büyüsü, istenilen kişilerin ısınmasını sağlıyor. Bazı durumlarda sarımsak ile de sevdirme büyüsü yapılabiliyor. Sarımsakla yapılan sevdirme büyülerinde genel olarak kişilerin birbirlerine ısınmaları sağlanıyor.

Sarımsakla Sevdirme Büyüsü Yapılışı?

Genel olarak kalpleri birbirine ısındırmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen Sarımsakla Sevdirme Büyüsü, oldukça titizlik isteyen bir çeşittir. Bu büyü ile beraber kişiler birbirlerine karşı çok çabuk ısınırlar. Eğer kişilerin aşık olması isteniliyorsa, bu büyü ile aşık olmaları sağlanır.

Sarımsakla sevdirme büyüsü şu şekilde yapılır;

 • Bir diş sarımsak alınır ve ortadan ikiye kesilir.
 • Temiz bir beyaz kağıt üzerine sarımsakların bir yarısıyla daire veya kalp çizilir.
 • Daire veya kalbin bir yarısına sevmesi istenilen kişinin, diğer tarafa ise sevilmek istenilen kişinin adı yazılır.
 • Bu kağıt, vakit kaybetmeden hemen ateşe verilir. Külleri ise bir kase içinde toplanır.
 • Küller, sevmesi istenilen kişinin yemeklerine ve içeceklerine hafif hafif serpilir.
 • Küllerin bir kısmı da hafifçe kişinin günlük giydiği kıyafetlere serpilir.

Etkili büyüler arasında yer alan sarımsakla sevdir büyüsü, en etkili sevdirme büyülerindendir. Özellikle kişinin yemeklerine serpilen küller, kişilerin aşık olmalarını sağlayacaktır. İki kalbin birbirine ısınmasını sağlar ve en güzel dostluklar, ilişkiler, aşklar bu büyü vasıtasıyla başlar.

Kendini Kaynanaya Sevdirme Duası

Kayınvalidesi ile sorunlar yaşayan ya da kayınvalidesinin sevgisini kazanmak isteyen kişiler içinde çeşitli yöntemler vardır. Bu kişiler sevdirme büyüsü yaptırabilir ve kayınvalidesinin sevgisini kazanabilirler.

 

Bu kişilere yönelik olarak dua ve zikirlerde mevcuttur. Dua ve zikirleri düzenli olarak okuyan kişiler, kendilerini kayınvalidelerine sevdirirler.

Günde 11 defa ‘Ya Vedüd’ esmasını okuyan bir kişi kayınvalidesinin sevgisini kazanmaya başlar. Ayrıca bu esmanın bir kağıda yazılıp taşınması da kişinin kaynanası tarafından sevilmesini sağlayacaktır.

Kaynanası ile arasının düzelmesini isteyen kişilerin gün içerisinde ‘Felak ve Nas’ surelerini okuması da gerekiyor. Ayrıca kaşıkla yapılan sevdirme büyüsü ile de kaynananın sevgisi kazanılır. Büyüde kullanılan şekerin, bir şekilde kaynanaya ikram edilmesi gerekiyor. Bu şekerleri tüketen kaynana, gelinini son derece etkili bir şekilde sevmeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir