Sevgilini Kendine Aşık Etme Büyüsü

Ayrıldığımız, ilişkimizin hala devam ettiği ya da belki de platonik olduğumuz kişiye karşı durmadan bir şeyler hisseder ve onların da karşılık vermesini bekleriz. Bu sayede gerçekten sevilmenin mutlu gururunu yaşarız. Peki, ama sevgilini kendine aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Ne zamana kadar geçerlidir? Bütün bu soruların cevabını makalenin devamını okuyarak öğrenebileceksiniz.

Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Aşık etme büyüsü, çeşitli varlıklar ya da ruhani duyguların dahil edildiği, sevilen kişiye karşı yapılan ve anında etki eden bir büyüdür. Yapılması son derece tehlikelidir fakat doğru uygulanırsa gerçekleşme süresi sizi şaşırtacaktır. Bu büyünün yapılması için gerekli şartların sağlanması ve odanın uygun olması önemlidir. Ayrıca karşıdaki kişinin neler yapabildiğini, size karşı ne hissettiğini bilecek kadar yakın konumda olmak büyünün gerçekleşme olasılığını arttıracaktır.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgilinizi kendinize aşık etme büyüsünü yapmak için gerekli ortamı sağladıktan sonra karanlık ve sessiz bir odaya geçin ve adımları tekrarlayın. Belirli varlıklardan dolaylı ya da doğrudan yardım alarak gerçekleştirebilirsiniz. Şu büyüleri uygulayabilirsiniz:

  • Sarımsak büyüsü: Daha önce büyü yapmayan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Bir diş sarımsağı ortadan ikiye kesin ve iç tarafı ile bir halka çizin. Halkanın içine sevgilinizin adını soyadını, göbek adını ve anne adını yazın. Bakır bir tas içinde yakın ve sevdiğiniz kişinin yemeğine ya da suyuna karıştırın.
  • Kaşık büyüsü: bir tahta kaşık, temiz bir beyaz bez, bir avuç toz şeker ve 1 küp şeker edinin. Beyaz bez içine toz veya küp şekeri koyun ve elinize alıp 21 defa ”ya kaşık” deyin. Kaşıkla vurarak şekeri eritin.
  • Düğüm büyüsü: En tehlikeli büyülerden olan düğüm büyüsü ilk defa deneyecekler için tavsiye edilmez. Yalnızca okuyun, denemeyin. bir adet kırmızı bir adet siyah renk orta uzunlukta ip alınır. Pazar sabahı güneş doğmadan önce kalkılır. 77 defa Ya Hüddam Garaminar denir. Yüksek sesle söylenmemesi gerekir. Kırmızı ve siyah ipler birbirine kördüğüm şeklinde bağlanır ve 7 gün kimseye göstermeden saklanır.

Elbette bu büyülerin çoğunluğu son derece tehlikelidir ve yapılıp yapılmaması tamamen kişinin kendi sorumluluğundadır. Tehlikeli gördüğünüz bir durumda uygulamayı bırakın.

Sevgilini Kendine Aşık Etme Büyüsü
Sevgilini Kendine Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün bozulması, uygulanması kadar zor değildir. Fakat bunun da tehlikeli yanları vardır. Sabah ezan saatinde kıbleye dönerek 21 defa Felak suresi okunmalıdır. Sureyi okumaya devam etmeli ve içinizden büyüyü bozmak niyetinde olduğunuzu tekrar etmelisiniz. Aksi takdirde bozulmaz. Yatmadan önce ve kalktıktan sonra okumayı sürdürün. Bütün bunlar düzenli yapıldığında çok geçmeden büyü bozulacaktır. Tehlikeli bir durumla karşılaştığınızda her ne olursa olsun büyüyü sürdürmeyi bırakın ve normal hayatınıza geri dönün.

Büyü Ne Kadar Sürede Gerçekleşir?

Büyünün çeşidine bağlı olarak gerçekleşme süreci değişebilir. Etkili büyülerde gerçekleşme süresi yaklaşık 10 gündür. Büyünün tutma zamanı kişinin isteğine göre de değişiklik gösterebilir. Aradan belli bir zamanın geçmesi ve sabredilmesi son derece önemlidir.

Aşk Büyüsü Herkese Yapılır Mı?

Hem sevgilinize hem de kocanıza yapılabilen bu büyü, hem sevgiyi güçlendirir hem de aradaki bağları. Üstelik eski sevgilinize ya da platonik olduğunuz kişiye de yapabilirsiniz. Bu süreçte güzel kokular bulundurmak, odayı sık sık havalandırmak ve temizlemek, karanlık bir ortam yaratmak gibi taktikleri kullanabilirsiniz. Büyü yapılacak kişiyle aranın iyi olması gerçekleşme olasılığı için son derece önemlidir. Giden kocayı geri döndürmek için de büyü yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir