Şirinlik Büyüsü Yapılışı Nasıldır? – Şirinlik Büyüsü Yapılışı

Yaşadığınız çevrede oldukça şirin bir yapıda gözükmeniz, sizi çok fazla motive ve mutlu eder. Özellikle de sevdiğiniz insanlara karşı şirin gözükmek, çok daha fazla önemlidir. Çünkü şirin olan insanlar kendilerine her zaman hayran bırakırlar. Bu nedenle de o insanlara karşı gösterilen sevgi, saygı daha fazla olur.

Ancak bazı insanlar, ne kadar isteseler de şirinlik durumunu karşı tarafa tam olarak geçiremezler. Girilen her ortamda şirin biri olmak istiyorsanız, bunu büyü yaptırarak mümkün hale getirebilirsiniz. Şirinlik büyüsü adı verilen büyü sayesinde ortamların en şirin kişisi olabilirsiniz.

Peki, şirinlik büyüsü yapılışı nasıldır? Şirinlik büyüsü için medyum hocaya gidilmelidir. Kendi başınıza şirinlik büyüsünü yapamazsınız. Yapılan büyü yerine gelirse son derece şirin bir kişi olarak tanınabilirsiniz. Hatta bu şirinlik size maddi gelirlerin kapısını da açabilir.

İnsanlar sizin gibi şirin görünen biriyle çalışmak için can atabilir. Şirinlik büyüsü, kötü bir amaç taşımayan bir büyüdür. Bu nedenle yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Şirinlik Büyüsünün Yapılış Aşamaları

Yapılması son derece kolay olan şirinlik büyüsü, profesyonel bir medyumun yapması gereken büyülerdendir. Her ne kadar basit bir uygulama gerektirse de normal insanların yapabileceği bir işlem değildir. Çünkü büyünün kolay olması, tehlikeli olduğunu değiştirmez. Bunun için medyumlar size hizmet etmektedir.

Şirinlik büyüsü yapılış aşamaları şu şekildedir:

 • Şirinlik büyüsü için gerekli olan dua hazırlanmalıdır.
 • Şirin olmayı amaçlayan bireyin annesinin ismi gereklidir.
 • Metal olan bir kase alınmalı ve bu kasenin içerisine sabah gün ışırken soğuk bir süt eklenmelidir.
 • Birey sütü 11 kez yüzüne güzelce sürmelidir.
 • Sürme işlemi sırasında birey, 33 defa muttan kabali demelidir. Her sürme işleminden sonra denilmesi önemlidir.
 • Sütü sürmeyi bitirdiğiniz zaman yüzünüzü ılık suyla yıkamalısınız.

Bu işlemlerin yerine getirilmesi sonucunda şirinlik büyüsü gerçekleşmiş olur. Ancak bazı medyumlar, şirinlik büyüsünde farklı yöntemleri de denemektedirler. Bunun sebebi ise büyünün sonsuz olması içindir. Ayrıca medyumun yaptığı şirinlik büyüsü hem daha güvenli hem de daha etkilidir.

Kimler Şirinlik Büyüsü Yaptırabilir?

Çevresinde bulunan insanlara, eşine, sevgilisine ya da nişanlısına şirin gözükmeyi isteyen herkes, dilediği zaman bu büyüyü yaptırabilir. Şirinlik büyüsünü yaptırmak için belli bir şart konulmamıştır. Ancak bu büyü için yaş sınırı vardır. 15 yaşından küçük olan kişilere şirinlik büyüsü yapılmaz. Olası bir tehlikeye maruz kalmamaları için böyle bir yaş sınırı konulmuştur. Büyü bireye etki ettiğinde çevrenizde şirinliğiniz ile ön plana geleceksiniz. İnsanlar size daha fazla sempati duymaya başlayacaktır. Şirinlik büyüsü sayesinde birçok kişinin gözdesi olabilirsiniz. Bu tür durumları yaşama isteği, şirinlik büyüsüne olan talebi artırmıştır.

Şirinlik Büyüsünü Kim Yapar?

Şirinlik büyüsünü sadece medyumlar yapar. Bazı meraklı insanlar, kendilerine heyecan aradıkları için evde büyü yapmaya kalkarlar. Ancak bu çok tehlikeli olabilir. Büyü, her ne kadar kulağa basit bir uygulamaymış gibi gelse de büyük tehlikeler içerir. Tehlikelerle karşı karşıya kalmamak için şirinlik büyüsünü medyuma yaptırmalısınız.

Büyüyü yaptırmak için başvurabileceğiniz birçok medyum bulunur. Ancak medyum hoca seçerken de dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın. Büyünün yapılması için medyum hocanın sizden istediği işlemleri mutlaka yerine getirin.

Şirinlik Büyüsü Yapılışı Nasıldır?
Şirinlik Büyüsü Yapılışı Nasıldır?

Şirinlik Büyüsünün Tarifi

Şirinlik büyüsü, medyum hocanın kendine uygun olarak belirlediği bir yöntemle yapılır. Yani her medyum hoca şirinlik büyüsünü yaparken aynı tarifi uygulamayabilir. Şirinlik büyüsü, ak büyü kategorisinde yer alır. Bunun için birçok medyum hoca tarafından rahatlıkla yapılabilen bir büyüdür. Medyumlar, şirinlik büyüsü isteyen herkesin bu istediğini yerine getirmek için çeşitli yöntemler uygulamaktadır.

Şirinlik büyüsünden çok fazla ritüelin olması, büyünün kötü bir niyet içermemesinden dolayıdır. Ak büyülerden olması, şirinlik büyüsünü yaptıranların rahat olmasına neden olmaktadır. Şirinlik büyüsü tarifi denildiğinde net cevaplar vermek yanlış olur. Bu tarif, gidilen medyum hocaya göre değişiklik göstermektedir.

Şirinlik Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

Bazı medyum hocalar, şirinlik büyüsü yaparken bazı malzemelere ihtiyaç duyarlar.

Bu malzemeler ise şunlardır:

 • Bir tane altın takı
 • 120 gramlık kurşun
 • Ölü hayvana ait ön bacağın çift kemiği

Eğer şirinlik büyüsünü talep eden kişi erkekse sağ bacağı, kadınsa da sol bacağı büyü esnasında kullanılır.

Şirinlik Büyüsünün Uygulanması

Şirinlik büyüsünün uygulanması için genel olarak büyüyü talep eden bireyin karakteri de ele alınmaktadır. Karakter durumu da ele alındığı için şirinlik büyüsü, her bireye farklı şekilde uygulanabilir. Şirinlik büyüsü, özellikle de ilişkilerinde sorun olan bireylerin tercih ettikleri büyülerdendir. Çünkü bu sayede birey eşine çok fazla şirin gözükür.

Bu şirinlik eşler arasında olan muhabbetin fitilini ateşler. Böylece mutlu ve uzun süreli bir evlilik yaşamaya devam edebilirsiniz. Şirinlik büyüsü yaptırmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Eğer başarılı bir medyum hoca büyünüzü yaparsa, şirinlik büyüsünden hedeflediğinizi elde edebilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Şirinlik büyüsü, aşamalarına uygun bir şekilde yapıldığında birey üzerinde etki etmeye başlar.

Şirinlik büyüsü belirtileri ise şunlardır:

 • Birey, girdiği her ortamda şirinliği ile dikkat çeker. Bunun sonucunda ise çok fazla saygınlık kazanır.
 • Şirinliği o kadar ön plana çıkar ki birey hakkında konuşulurken bilgisi ya da güzelliği konu olmaz.
 • Şirinlik büyüsüyle birlikte bireyin aşık olduğu kişi de ona aşık olabilir.
 • Büyü yapılan kişiyle vakit geçirmek isteyen insanların sayısı artar.
 • Şirinlik büyüsü, iletişimin güçlenmesini sağlar.
 • Pozitif alanda ilişkiler gelişir.

Bu durumların yaşanmaya başlanması, şirinlik büyüsünün tutmaya başladığını göstermektedir. Büyü, hemen her bireyde yukarıda bahsedilen değişimlerin yaşanmasına neden olur. Şirinlik büyüsü, beklenmedik bir zamanda ters etki de yapabilir.

Genelde fazla karşılaşılan bir durum olmasa da büyünün olması gerektiği bir şekilde tesir etmemesi, medyum hocanın gücüne bağlıdır. Bunun için medyum hoca seçimi hassas bir durumdur.

Şirinlik Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Şirinlik büyüsü, ak büyülerden olduğu için kolay yapılan ve kısa zamanda tesir eden bir büyüdür. Büyünün ne kadarlık bir zamanda tesir edeceği ise medyum hocaya bağlı olan bir durumdur. Genelde büyü konusunda yılların deneyimine sahip olan medyum hocaların yaptığı büyüler daha hızlı tesir etmeye başlar.

İyi bir medyumun yaptığı şirinlik büyüsü genel olarak 10 gün içerisinde tutar. Basit bir büyü olsa da oldukça etkili büyüler arasında yer alır. Eğer güçlü bir medyum hoca tarafından yapılırsa şirinlik büyüsünün yarattığı değişimler gözle görülür derecededir. Şirinlik büyüsü, eğer bozulma söz konusu olmazsa ömür boyu sürer. Şirinlik büyüsü yaptırarak yaşamınız boyunca sevdiklerinizi ve çevrenizdekileri kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şirinlik büyüsünün bozulması mümkündür. Ancak burada önemli bir husus vardır. Büyüyü bozma talebini sadece büyüyü yaptıran kişi yapabilir. Eğer üzerinde şirinlik büyüsü bulunan kişi büyünün bozulmasını istemiyorsa, büyü bozulması gerçekleşmez. Büyüyü hangi medyum hocaya yaptırdıysanız, bozulması için de aynı hocaya gitmeniz daha uygun olur.

Çünkü büyünün nasıl yapıldığını bilmek, bozulması için önemlidir. Medyum hoca, şirinlik büyüsünün bozulmasını sağlamak için tekrar bir büyü yapabilir. Bozma büyüsü sonucunda şirinlik büyüsü zaman içerisinde bireyi terk eder. Böylece şirinlik büyüsü tamamen bozulmuş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir