Soğutma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü, genellikle eşlere veya sevgili olanlara karşı yapılan tılsımlardır.Bu tılsımın yapılış amacı, kişilerin birbirlerinden ayrılmasını, birbirlerinden soğumasını sağlamaktır. Bu büyüyü yapan kişiler gizli hüddam ilmi sahibi olan medyumlardır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dünyanın en ilginç büyü çeşitleri arasında yer alan soğutma büyüsü, farklı amaçlarla yapılabilir. Bu büyü genellikle iki kişinin arasını soğutmak için yapılsa da farklı amaçlar için de kullanılabilir. Örneğin, bir kişi sevmediği bir kişiyle evlenmiştir. Ondan şiddet görüyordur. Bu nedenle sevmediğinden boşanmak isteyecektir. Fakat karşıdaki kişi buna yanaşmayacaktır. Bu durumda kişinin boşanması mümkün olmayacaktır. Soğutma büyüsü karşı tarafa yapıldığında o da boşanmaya razı olabilecektir.

Görüldüğü gibi soğutma büyüsü farklı bir amaçla da yapılabilir. Ancak genel anlamda ülkemizde eşlerin birbirlerinden soğuması için yapılır. Yapıldıktan sonra soğutma büyüsü belirtileri kısa sürede kendini belli etmeye başlar. Çünkü soğutma büyüsü kara büyüler arasında yer alır. Soğutma büyüsünün yapılışı, pek çok internet ortamlarından bulunsa da ne yazık ki bunlar gerçeği yansıtmaz. Kara büyü gurubunda yer aldığı için bilmeyen bir kişinin yapması, oldukça tehlike ifade edecektir.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Soğutma büyüsü yapma, tarihin her sayfasında yer alan ancak gizli tutulan bir işlemdir. Soğutma büyüsünün yapılışı genellikle iki insanı birbirinden uzaklaştırmaktır. Ancak detaylara baktığımız zaman soğutma büyüsü çeşitlerini fark edebiliriz. İşte soğutma büyüsü nedir sorunun cevabı büyünün çeşitleri.

– Eşleri birbirinden ayırmak için yapılan soğutma büyüleri (genellikle ayırmak istenen iki kişinin iç çamaşırları, saç telleri, isimleri ve anne isimleri kullanılarak yapılır.)

– İki sevgiliyi birbirinden ayırmak için yapılan soğutma büyüsü (bu büyü de tıpkı eşleri birbirinden ayırmak için kullanılan yöntemler vardır yine aynı anda iki kişiye yapılır?

– Nefret edilen kişilere yapılan soğutma büyüsü (kişinin isim bilgileri kullanılıp ateş şeklinde yapılan büyülerdir.)

– İki insanı birbirinden uzaklaştırmak için soğutma büyüsü (soğutma büyüsü yalnızca sevgili veya eşleri değil, dost olanları, birbiriyle samimi olan akrabaları birbirinden ayırmak, onları düşman etmek için yapılabilir. Genelde iki kişinin isimleri hayvan derileri kullanılıp yapılır)

Bu büyülerle karşılaşıldığı anda hemen soğutma büyüsü bozma işlemi yapan medyum hocalara başvurulmalıdır. Aksi halde büyü etkisini tamamen gösterir ve işler telafi edilemeyecek boyutlara ulaşabilir.

Soğutma Büyüsü Kaç Günde Olur?

Soğutma büyüsü nedir ve yapılış amaçları birbirinden farklı olduğundan net olarak şu kadar sürede olur demek mümkün değildir. Bu soğutma büyüsü yapan medyumlar ile iletişime geçilerek öğrenilebilir. Tabi soğutma büyüsünün hangi amaçla yapılacağı da belirtilmelidir. Soğutma büyüsünün olma süreleri yani etki göstermeye başlama sürelere genellikle 1 hafta ile 3 ay arasında değişebilir.

Bu süreler büyünün ağırlığı, yapılış biçimi, nedenine bağlıdır. Yine büyünün olması için yapan kişinin ehil olması şarttır. Soğutma büyüsünü ehil olmayan kişi yaptığında, büyü hem tutmaz hem de etrafa zarar verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir