Soğutma Duası

Soğutma duası, dediğimiz zaman genellikle kişilerin aklına zorluk yaşadıkları ilişkilerin bitirilmesi için edilecek dualar gelmektedir ve bu duaların edilmesindeki en önemli sebep insan yaşamında zorlukların yaşanmasıdır. Bu duaların sonucunda insanlar, ailelerinden, arkadaşlarından  sevdiklerinle rahat bir şekilde uzaklaşabilirler.

Ancak kişinin üzerinde soğutma duaları olduğu da rahat bir şekilde anlaşılmaktadır. Duanın etkisi yaşanmaya başlandığı süreçte kişi evli ise eşine karşı soğukluk duygusu yaşarken boşanma isteği de oluşabilir. Bu duaların etkisi ile çocuk olan ailelerin evlerinin terk edilmesi evlerde yaşanan huzursuzluklar veya ayrılığa anılmadığı durumda ayrılma gibi işlemlerde sağlanabilmektedir.

Etkili Soğutma Duası

Sogutma Duasi 300x300 - Soğutma Duası
Soğutma Duası

Etkili soğutma duası,  ayırma duası çoğu zaman kişilerin ihtiyaç duyduğu dua çeşitlerinden bir tanesidir. Birbirlerini seven iki insan istemeden ya da zorla ilişkilerini ara verebilirler. Bu arada sevgiyi, saygıyı azaltmak yerine daha da artırabilme ihtimali bulunmaktadır. Bu boşlukta her iki kişinin de kendilerini tutunacak bir yer arayıp yanlış karar verme ihtimali de bulunmaktadır.

Gerçekten bir aşk hissedilmeden yaşanan bu ilişkiler sevilen kişiyi incitebilir. Burada eski sevgilinizi ya da eski kocanızı tekrar istiyor musunuz sorusunu kendinize sorabilirsiniz ve yeni ilişki yaşadığınız kişiyi gerçekten seviyor musunuz buna verdiğiniz cevap doğrultusunda Soğutma duaları yaparak kendinizden soğutup ayırabilirsiniz.

Çok Güçlü Soğutma Duası

Çok güçlü soğutma duası farklı türleri de bulunmaktadır. Öncelikle kişileri kendinden, eşinden, cinsellikten, arkadaşından, işinden, dış görünüşünden, yemekten, insanlardan, evinden ailesinden, kumardan soğutma gibi çeşitli soğutma duaları bulunmaktadır. Bunlardan hangisini ortadan kaldırmak istiyorsanız Soğutma duası yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca her farklı soğutma duası için farklı yapılışları bulunmaktadır.

Okumalısın :  Birini Kendinden Soğutma Duası

Bunlar için farklı malzemeler kullanılırken çok güçlü soğutma duasıyla istediğiniz kişiyi soğutabilir ve hayatınıza daha sağlıklı bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu büyü çeşitlerinden bir tanesi sizin üzerinizde uygulandığı ise kendinizi eskiden hissetmediğiniz gibi hissediyorsanız bu konuda da alanında uzman medyum yada hocalara başvurabilirsiniz.

Soğutmak İçin Ayırma Duası

Soğutmak için ayırma duası, karı kocayı birbirinden ayırmak için yapılan dualar arasındadır. Bu dua etkisini gösterdiği zaman çiftler arasında sorunlar yaşanmaya başlanır ya da arkadaşlara yapıldı ise aradaki arkadaşlık bağları kopmaya başlar. Sürekli yaşanan sorunlar sonrasında ilişkiler son bulur ve duayı yaptırmış olan kişi emeline kavuşmuş olur. Öncelikle bu duaların farklı türleri vardır. Soğutma duası hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz alanında uzman medyum ya da hocaları ziyaret ederek ya dua ettirebilir ya da duayı nasıl edeceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hızlı tutan soğutma duası, kızla tutan soğutma duaları duasının yapılma nedenleri bulunmaktadır ve farklı farklı nedenler için soğutma duası yapılır Öncelikle evli çiftleri birbirinden ayırmak için sevgilileri birbirinden ayırmak için arkadaş veya dostları birbirinden ayırmak için kişiler arasına soğukluk girmesi için kişinin ailesi ile arasının bozulması için iki arkadaşın arasının bozulması için Ya da insanların küstü bilmesi için soğutma duaları yapılmaktadır

soğutma duaları genel olarak eşleri birbirinden ayırmak için yapılan soğutma duaları olarak bilinmektedir Bu dualar yapılırken hızla tutan soğutma duaları yapılması kişinin karşısındaki kişiden çabucak soğumasını unutmasını ve aradaki Sevgi bağını bitmesine sebep olur

Çok Etkili Soğutma Duaları

Çok etkili soğutma duaları, yapmak için yapmamız gereken işlem çok basittir. Eğer bu konuda bilgi sahibi değilseniz alanında uzman bir medyum ya da hocaya başvurabiliyorken bu konuda bilginiz olması durumunda Allah’a yönelerek yürekten dua edebilirsiniz. Çok etkili Soğutma duaları genellikle iki insanı birbirinden ayırmak için yapılan dualardır.

Okumalısın :  İki Kişiyi Soğutma Duası

Ayrıca yapacağınız duaya tamamen odaklandıktan sonra soğutmak istediğiniz kişileri düşünerek yürekten bu duayı etmeniz faydalı olacaktır. Bu duanın farklı farklı çeşitleri bulunurken çok etkili soğutma duaları bu dualar arasında en etkili olanıdır. Bu duanın kabul olması durumunda kişinin birlikte olduğu kişi ile arası bozulur. Kişiler birbirleriyle anlaşamama ya başlarlar.

Karşısındaki kişiyi artık beğenmemeye başlar birlikte olunan kişiyle diğer kişiye birlikte zaman geçirirken artık bu durumdan hoşlanmaz başka bir insana ilgi duyma ihtimali artar ve birlikte olduğu kişiyle sürekli kavga etmektedir. Bu konuda ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız medyum yada hocalara başvurunuz.

Dua Nedir Dualar Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

votes
Article Rating
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments