Su Büyüsü Nedir? Ne Amaçla Yapılır?

Büyüler arasında en yaygın olanlarından birisi de su büyüsüdür. Eğer büyü alemine ilgi duyuyorsanız, su ile yapılan büyüleri mutlaka duymuşsunuzdur. Su büyüsünün bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni, çok tesirli olmasının yanında, yapımının hiç fark edilmeden etkisini göstermesidir. Su büyüsü nedir, kimlere yapılırsa ne gibi etkiler verir, nasıl yapılır gibi soruların cevabını bu yazımızda vereceğiz.

Su Büyüsü Nasıl Yapılır?

Su büyüsünün tercih edildiği alan genellikle aşktır. Yapılma amacı su enerjisini alıp, kendi enerjiniz ile karşınızdaki kişinin ruhuna enerjiyle temas edebilmektir. Yani tamamen enerjiyle aşk yükseltme stratejisidir. Su büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Bu nedenle yapımında mutlaka bir medyuma başvurulmalıdır. Su büyüsünde saf su, bir mavi mendil ve pusula olmalıdır. Yine karanfil veya gül yaprakları da büyü esnasında bulunmalıdır.

Su büyüsü yapımı, medyum kişilerce bilinir. Onlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Su büyüleri yapacak olan kişinin kendi duygularından emin olması gerekecektir. Aksi halde büyü işe yaramayacaktır. Su büyüsü belirtileri, büyü yapıldıktan çok kısa süreler sonra ortaya çıkmaya başlayacaktır. Medyumla iletişime geçerek su ile büyü yapma hakkında tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Su Büyüsü Ne İşe Yarar?

Su büyüsünün diğer büyülere oranla çok daha kısa zamanda işe yaradığını söyleyebiliriz. Genellikle amaç büyüyü yapan kişiye, karşı tarafın aşık olmasını sağlamaktır. Büyünün işe yaraması içten bile değildir. Enerji yoluyla aşık etme tekniği olarak da bilinir. Eğer kendi duygularınızdan emin değilseniz, kesinlikle bu büyüyü yaptırmanız önerilmez. Su büyüsünün daha detaylı olarak ne işe yaradığını, yapınca nelerin değişeceğini merak ediyorsanız, eğer medyumla iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

Su Büyüleri Kaç Günde Etki Eder?

Su büyüsünün tarih boyunca ilgi görmesinin nedeni hem tesirli olması hem de çok hızlı bir şekilde sonuç vermesidir. Hızlı sonuç ise yapan medyuma bağlıdır. Eğer büyüyü yapan medyum işinin ehli ise büyü çok kısa süre içerisinde sonuç verecektir. Bu sürenin tam olarak ne kadar olacağını kestiremesek de 1 hafta şeklinde tanımlama yapabiliriz. Ancak bu sürenin daha altında da etki göstermeye başlayabilir, daha da uzun sürebilir. Süre genellikle büyüyü yapan medyuma ve sizinle karşınızdaki insanın enerjisine bağlıdır.

Su büyüsünün etki süreleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için medyumla görüşme gerçekleştirmek daha sağlıklı olacaktır.

Su Büyüsünü Kim Yapar?

Su büyüsü nasıl bozulur sorusuna cevap olarak medyumlara başvurularak, bozulur diyebiliriz. Şimdi su büyüsünün kim tarafından yapıldığını, su büyüsü nasıl yapılır sorusunu cevaplandırmaya geldi. Su büyüsü, hızlı sonuç ve etkili olması nedeniyle, basit bir büyü olarak benimsenmemelidir. Aksi, su büyüleri oldukça büyük bir büyüdür.

Tesiri de büyünün ne kadar büyük olduğunu açıkça ortaya koyar. Bu nedenle su büyüsünü yapacak olan kişinin mutlaka işinin ehli olması gereklidir. Büyüyü yapacak olan şahıs, medyum veya hoca değilse, eğer bir de işinin ehli değilse o zaman manevi alemlerin kötü enerjileri sizin ve sevdiğinizin karşısına çıkabilir. Bu  konuda elinizden geldiği kadar dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir