SÜRYANİ BÜYÜSÜ BOZMA

Süryani Büyüsü gerçekleşmesi istenen ilişkiye bağlı olarak 2-3 hafta içinde tamamlanmış olur. 3. Haftadan sonra etkisi net olarak görülmeye başlanır. Süryani Büyüsünün Bozulması ise büyünün yapılma süreci içerisinde dahi gerçekleştirilebilinir. Ancak süryani büyüsü yapıldıktan sonra, büyünün başkaları tarafından bozdurulması çok sakıncalıdır. Bu sebeple Süryani büyüsünün bozdurulması tecrübesi çok olan bir hoca tarafından gerçekleştirilmelidir. Süryani büyüsünü bozacak hoca diğer alemlerle irtibata geçeceğinden çok hassas ve dikkatli olunmalıdır. Süryani büyüsünün bozdurulmasında iyi bir medyum hocanın bozma ritüellerini gerçekleştirirken büyüyü yapan kişiye vereceği görevleri tamamıyla yerine getirmesi çok büyük önem taşımaktadır.

Süryani Büyüsünün bozulması ritüellere bağlı olarak ortalama 1-2 hafta kadar sürmektedir. Büyünün beklenenden etkili olması durumunda büyü bozulduktan sonra, hocanın verdiği duaları ara ara belli dönemlerde okumak ve gerekli ritüellerin gerçekleştirilmesi gerekebilir.

Süryani Büyüsü yaptırırken en önemlisi büyüyü bozdurma aşamasıdır. Bilgili bir medyum hocadan yardım almak çok önemlidir.

Süryani büyüsü olarak bilinen büyü süryani kökenli bir büyü olarak bilinmektedir ancak süryani büyüsü yapmak için süryani olmaya veya bir dine inanmaya gerek yoktur. Süryani büyüsü çiftlerin, sevgililerin, evlilerin birbirine bağlanması, daha kuvvetli bir ilişkileri olmasını sağlamak için yapılan bir aşk büyüsüdür.

Bu büyü ile çiftler arasındaki bağlılık, güven ve gelecek açısından farklı şekillerde yapılan ritüeller vardır. Süryani büyüsünde büyüyü yaptırmadan önce, konuya ve büyüye hakim bir hocadan destek talep edilmelidir. Süryani büyüsünü yapmak için de bozmak için de nefesi kuvvetli, ilimli bir hocadan yardım almadan gerçekleştirilen ritüeller büyüyü yaptırana ve yapılan kişinin hayatına dair kötü sonuçlara sebebiyet verebilir.

SÜRYANİ BÜYÜSÜ YAN ETKİLERİ

Süryani büyüsünde, ritüeller tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişinin, büyü yapıldığına dair bir şüphesi olmaz. Çünkü büyü yapılan kişinin gözünde sevdiği kişi onun için dünyanın en masum, en güvenilir, en sadık insanı olarak gözükmeye başlar.

Ancak unutulmamalıdır ki; bu büyü sonrasında büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiye çok fazla sevgi duyabilir, kıskançlık duyabilir, sevgisiyle boğmaya başlayabilir.

Bu büyüyü yaptırmadan önce kesinlikle birden fazla ilime çok hakim bir hocaya danışarak kendi ilişkinizi anlatarak bilgi almanız gerekmektedir rastgele yapılan büyü sonucunda kişi ne kadar istediği sevgiyi, aşkı yaşıyor olsa da gereğinden fazla yapılan ritüeller sonucunda kendini bunalmış, baskı altında hissedebilir.

Süryani büyüsü kişinin hayatında çok büyük değişikliklere sebep olmaz iş veya maddi konullarda büyük bir farkındalık yaşatmaz ancak sosyal yaşantısında, düşünce yapısında değişikliğe sebep olabilir, kişi arkadaş çevresinden, ailesinden çok sevdiği kişiye özen ve ilgi göstereceği için sosyal ilişkileri zarar görebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir