Tırnak Büyüsü – Tırnak Büyüsü asıl Yapılır?

Birini tesir altına almak ya da bağlamak amacı ile yapılan büyü çeşitlerinden biri de tırnak büyüsüdür. Tırnak büyüsü, bağlama büyüleri içerisinde en fazla etkiye sahip olandır. Bu büyü diğer bağlama büyülerinden farklı olarak bilinir. Diğer bağlama büyülerinde, büyünün tam olarak tutması için karşınızdaki kişiye gerçekten aşk duymanız gerekir.

Ancak tırnak büyüsünde böyle bir kural yoktur. Karşınızdaki kişiyi sevmeseniz bile onu kendinize kör kütük bağlayabilirsiniz. Tırnak büyüsü hem aşk hem de bağlama büyüsü olarak kullanılmaktadır. Bu büyü sayesinde karşınızdaki kişinin algıları ve beyni yönetilir. Büyünün gerçekleşmesi için doğaüstü varlıkların kullanılması, olumsuz sonuçlarında olabileceği anlamına gelir. O yüzden büyü yaptırmaya karar vermeden, çok ince düşünmelisiniz.

Tırnak Büyüsü Nedir?

Etkili ve kuvvetli aşk büyüleri arasında yer alan tırnak büyüsünün bozdurulması ve yapımı son derece zor olarak bilinir. Aşık etme, bağlama gibi amaçlara yönelik yapılan bu büyünün etkisi oldukça fazladır. Büyünün yaratmış olduğu olumsuz sonuçlarda bulunmaktadır. Özellikle de evli çiftler üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir ve ayrılmalarına neden olabilir. Çok hızlı bir şekilde etki gösteren tırnak büyüsü, tarihin eski zamanlarından günümüze kadar gelmiştir. Bu büyü çok ciddi psikolojik sorunları da beraberinde getirebilir. Aynı zamanda fiziksel bir olumsuzluk yaşamak gibi daha ciddi sorunlara da neden olabilir.

Tırnak Büyüsü
Tırnak Büyüsü

Tırnak Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Tırnak büyüsü, yapıldığı kişi üzerinde ciddi değişimlere neden olabilmektedir. Büyünün tesiri çok kuvvetli olduğu için birey üzerinde yarattığı etkiler de o kadar kuvvetli olur.

Tırnak büyüsünün etkileri şu şekildedir:

  • Bireyin düşüncesinde büyük değişimler meydana gelir.
  • Sürekli kabus görülür.
  • Yalnız kalmaktan korkar.
  • Yalnız kalındığında garip sesler duyulur.
  • Ayırma amacı ile yapılan tırnak büyüsünde çiftler arasında soğukluk başlar ve tartışmaların sonu gelmez.

Bu etkilerin yaşanması, bireyin zorlu bir dönem yaşamasına neden olur. Büyünün etkileri oldukça kuvvetlidir. Birey, büyüye maruz kaldığında birçok olumsuz duruma içerisinde kalabilir.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü için ilk zamanlarda büyü yapılan kişinin tırnağı kullanılmaktaydı. Ancak günümüzde ise büyü yaptıran kişinin tırnağı kullanılmaktadır. Büyünün ne şekilde yapılacağı ise medyumun karar vermesi ile olur. Tırnak büyüsünün tutması için tırnak ya yedirilir ya da yakılır. Günümüzde yaygın olarak yapılan bu büyü, tırnakların yakılıp toz haline getirilmesi ardından da yemeğin içerisine katılması ile olur. Büyünün etki gösterebilmesi için tırnakların yenilmesi gerekir. Büyü kuvvetli olduğu için kısa zamanda tesir etmeye başlar. Bireyde hızlı değişimler yaşanır ve düşünce yapısını kontrol edemez hale gelir. Bu kargaşadan kurtulmanın yolunu ise büyüyü yaptıran kişide arar. Böylece birey, büyü etkisi ile o kişiye aşık olur ve ona bağlanır.

Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozmanın en doğal yolu, tekrardan bir büyü yaptırmaktır. Bunun için büyü yaptırdığınız medyuma gidebilir ve yardım alabilirsiniz. Büyüyü kendi başınıza bozmaya çalışmanız size de psikolojik zararlar verebilir. Büyü bozdurmanın diğer bir yolu ise Kur’an-ı Kerim’de yer alan surelerden okumaktır. Bu yöntem için medyuma gitmenize gerek kalmaz. Okuduğunuz ayetler ile Allah’a sığındığınızda büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Eğer bu yöntem işe yaramazsa mutlaka medyuma gitmeniz ve büyüyü kesin olarak bozdurmanız gerekir.

Tırnak Büyüsünün Etki Göstermesi

Tırnak büyüsünün en önemli özelliği kısa sürede etki gösteren bir büyü olmasıdır. Mümkün olduğu kadar en kısa süre içerisinde büyü etkisini gösterir. Büyünün etki etme süresi, medyumun gücüne de bağlıdır. Bu nedenle etki süresi kişiye göre farklılık gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir