Tırnakla Yapılan Aşk Büyüsü

Tırnakla Yapılan Aşk Büyüsü

Tırnakla Yapılan Aşk Büyüsü
Tırnakla Yapılan Aşk Büyüsü

El ya da ayak tırnakları ile gerçekleştirilmekte olan büyü çeşidi yaygın olarak bilinen bir görüşün aksine olarak yalnızca ayırma büyüsü şeklinde uygulanmamaktadır. Kadim büyü kitaplarının içerisinde kendisine çok geniş bir yer bulmuş olan tırnak büyüsü sayesinde günümüz dünyasında pek fazla manevi ilim dahilinde uzman bir şekilde görülmekte olan hocaların ve kimliği gizli bir şekilde tutulmakta olan büyü üstatlarının en fazla şekilde tercih etmiş oldukları büyü uygulamalarının içerisinde yer almaktadır. Tırnak büyüsü sayesinde çift ağızlı büyülerden en güçlüsü icra edilebilir.

Tırnak büyüsü icrasının pek çok zaman eksik bir şekilde uygulandığını ve bu büyü ritüeli hakkında çoğu zaman eksik bilgilerin olduğu bilinen bir gerçektir. Tırnak büyüsünün insanlar arasında çok sık bir şekilde kullanılmasının temel sebebi söz konusu bu büyünün gerçekten çok kuvvetli etkilere sahip olmasından ötürü oluşmaktadır. Aynı zamanda tırnak büyüsü etkilerini çok kısa bir süre içerisinde ortaya çıkartır. Aşırı güçlü etkilere sahip olarak bilinmekte olan tırnak büyüleri çift ağızlı büyüler arasında yer alır ve tamamen iki farklı amaca hizmet etmek için icra edilebilirler.

Tırnak Büyüsü Hangi Amaçların Yerine Getirilmesi İçin Yapılır? 

Vefk kullanımı sayesinde yapılmakta olan tırnak büyüsü ritüeli kadim büyü kitaplarının içerisinde en etkili olan ve de en büyük tesire sahip olan büyülerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla birlikte tırnak büyüsü yaygın bir şekilde sevenleri birbirlerine bağlama hususunda ya da platonik aşk yaşamakta olan bir insanın sevdiği kişiye kavuşmasında kullanılmaktadır. Tırnak aşk büyüsünün icra edilmesi sayesinde kişiler karşılıksız olarak sürdürdükleri aşklarına bir karşılık bularak aynı şekilde dertlerine de bir çare bulma şansına erişeceklerdir.

Ancak bu durumun tam tersine yönelik olan uygulamalar esnasında da icra edilmekte olan büyülerden birisi olan tırnak büyüsüne çok büyük ilgiler gösterilmektedir. Kadim büyü kitaplarının içerisinde el ya da ayak tırnaklarından alınmış olan parçalar sayesinde icra edilmekte olan büyünün amaçları aslında çok net ve kesin olan amaçlardır. İnsanlar arasında bulunmakta olan gönül ilişkisi korunup aynı zamanda bu kişiler birbirlerine aşık edilmek istenirler. Bunun yanı sıra birbirini sevmekte olan kadın ya da erkekler birbirinden ayrılmaları istenir ise bu büyü icra edilebilir. Hedefteki kimselerin ruhsal dünyalarını alt üst etmek amacı ile onları intihara sürüklemek amacı ile de kullanılabilir.

Bunların yanı sıra aynı zamanda kimselerin gün içerisinde ve günden güne hafızalarını kaybetmelerine de neden olabilir ve onları çevrelerinden hızlı bir şekilde koparabilir. Evlatlar ya da anne ve baba arasında kavga çıkartılmak istendiğinde ailenin dağılmasını sağlamak için bu büyü kullanılabilir. Aynı zamanda tırnak büyüsü maddi noktalara da etki edebilir ve ticaret dünyasında insanların algılarını karıştırarak oynar ve kısa bir sürede zenginleşmeyi sağlar.  Buradan da anlaşıldığı üzere tırnak büyüsünün çok fazla uygulanma alanı mevcuttur.

Tırnak Büyüsü Ritüeli Kimlere Uygulanabilir?

İnternet ortamı üzerinde özellikle de havas ve ledün gibi ilimlerin içerisinde detay içermekte olan bilgilere ulaşma amacı taşımakta olan kimselerin genel olarak tırnak büyüsü ritüelinin uygulanması konusunda bilgilerin eksikliğinden mustarip oldukları da görülmektedir. Kadim büyü kitapları içerisinde yer almakta olan bütün bağlama büyülerinin yani aşık etme büyülerinde olduğu tarzda ayırmaların ve de koparma büyülerinde de kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bu konuda kadın ya da erkek ayrımı göz edilmemektedir. Tırnak büyüleri tüm bu sebepler için kullanılabilir ve bu amaçlara hizmet edebilir.

Ayrıca Dil Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir