Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yaptırmak isteyen kişiler tarafından uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır? Sorusu son derece merak konusu. Uzaktan yapılan ayırma büyüsünün ne kadar etkili olacağı ve etki süresi de bir hayli merak edilenler arasında yer alıyor.

Uzaktan ayırma büyüsü yaptıracak olan kişilerin son derece dikkatli ve titiz davranması gerekiyor. İlk olarak acele etmemeli ve sabırlı bir şekilde beklemelidirler. Uzaktan yapılan ayırma büyülerinin etkisi genel olarak yapan medyuma göre değişiklik gösteriyor.

Bazı medyumlar tarafından yapılan uzaktan ayırma büyüsü, 2 gün içerisinde etkisini gösteriyor. Ancak bazı medyumların yaptığı büyü bir ay gibi bir sürede etkisini gösteriyor. Bu sebepten dolayı büyüyü yaptıracak olan kişilerin sabırlı davranması gerekiyor.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Etkili Mi?

En önemli büyü kitaplarında da kendisinden sık sık bahsettiren uzaktan ayırma büyüsü, son derece etkili bir büyüdür. Bu büyünün etki alanı oldukça geniştir ve en uzaktaki kişilerin dahi ayrılmasına neden oluyor.

Bu büyü sayesinde uzaktaki kişilerin aralarına duvar örülür ve belli bir süre sonra ayrılırlar. Büyü yapılır yapılmaz eşler ayrılacak diye bir husus yok. Ama kısa süre içerisinde eşlerin arası bozulur. Bu da kişilerin ayrılmasına sebebiyet verir.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Kimlere Yapılır?

Uzaktan ayırma büyüsü yapılabilecek belli başlı kişiler vardır. Bu kişilerin dışındaki kişilere kesinlikle uzaktan ayırma büyüsü yapılamaz. Örneğin görme engelli ve hafız olan kişilere kesinlikle uzaktan ayırma büyüsü yapılamaz. Bu kişilere yapılan büyüler kesinlikle sonuç vermez.

Uzaktan ayırma büyüsü şu kişilere rahat bir şekilde yapılabilir;

  • Evli çiftlere.
  • Nişanlı çiftlere.
  • Sevgili olan çiftlere.
  • En yakın olan insanlara.

Bu kişilere yapılan uzaktan ayırma büyüsü, en kısa sürede etkisini gösterir ve aralarının açılmasına neden olur. En yakın arkadaşların dahi arası, bu büyü ile son derece kolay bir şekilde bozulabilir.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyünün Yapımı

Büyünün yapım işlemi son derece kolaydır. Tırnak, saç, fotoğraf, şahsi eşya, vücut kılı, sakal, regl kanı ve birçok materyal ile kolayca yapılabilir. Bu malzemelere gerekli tılsımlı sözler okunur ve daha sonrasında ise işleme göre hareket edilir. Yakılması gerekiyorsa eğer malzemeler yakılır veya suya atılır. Bu işleme göre değişiklik gösterir.

Büyünün yapım işlemi bu şekildedir. Sadece tılsımlı sözlerin malzemeler üzerine okunması gerekiyor. Bazı durumlarda ise kağıtlara tılsımlar çizilir ve bu malzemeler kağıtlara sarılarak gömülür. Bu da son derece etkilidir ve kısa süre zarfında olumlu sonuçlar verir.

Büyünün yapımı sessiz, sakin ve karanlık bir yerde gerçekleşir. Bu bölgede güneşin doğdu yere doğru dönülerek, 77 defa tılsımlı sözcük okunur. Bu işlem uygulanırken kişilerin aklında sadece büyü ile ilgili konuların olması gerekiyor.

Malzemelere doğru ayırma büyüsünün duası okunur ve bir kağıda sarılır. Daha sonrasında ise bu kağıt temiz bir toprağa gömülür. Bu şekilde büyü işlemi tamamlanmış olur.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Etki Süresi

Uzaktan yapılan ayırma büyüsünün genel etki süresi 7 gündür. 7. günün sonunda etkisini gösteren büyü, kişilerin arasının yavaş yavaş bozulmasını sağlar.

Büyü yapılır yapılmaz hemen kişiler ayrılmaz. Kişilerin arası ufak ufak açılmaya başlar ve hafif kavgalar oluşur. İlerleyen zamanlarda ise bu kavgalar büyür ve kişilerin arası bozulmaya başlar.

Büyü bazı durumlarda 1 ay gibi bir sürede de etkisini gösterebiliyor. Kişilerin arası 1 ay sonra yavaş yavaş bozulmaya başlar. Kişilerin arasında belirli bir zaman sonra çıkan huzursuzluk, bu kişilerin arasının açılmasına neden olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir