Uzaktan Büyü Yapılıp Bozulabilir Mi?

Büyü yapmak ya da yaptırmak dinimizce uygun olmayan bir davranıştır. Ancak buna rağmen büyü yaptırmaya devam eden birçok insan vardır. Büyü, günümüzde büyük bir gelişme göstermiş ve hemen hemen her alanda yapılabilir hale gelmiştir. Uzaktan büyü yaptırmak da bu gelişmelerden biridir.

Peki, uzaktan büyü yapılıp, bozulabilir mi? Alanında son derece profesyonel olan bir medyum, uzaktan büyüyü yapabilir. Büyünün etki etmesi, medyumun gücüne bağlı bir durum olarak bilinir. Hakkınızda çok az şeyler bilen biri bile uzaktan büyü yaptırabilir. Bu olasılığın olması bile insanı son derece tedirgin etmektedir. Uzaktan büyü yapılması, bunun bozulmayacağı anlamına gelmez. Yapılan her büyünün mutlaka bozulma yöntemi de bulunmaktadır.

Uzaktan Yapılan Büyü Kesin Tutar Mı?

Uzaktan büyü yapılabilmesi için bireyin büyü yapılan kişiyi az da olsa tanıması yeterlidir. Uzaktan büyü yaptırmak mümkündür. Yapılan büyünün tutma ihtimali de vardır. Medyum hoca, güçlü ve tesirli bir büyü yaparsa kısa sürede bile büyü etki edebilir.

Büyünün uzaktan olması, tutmasına engel olamaz. Bu bakımdan uzaktan büyü yapılması konusunda dikkatli olun ve kendinizde garip durumlar gözlemlediğinizde medyum bir hocaya gidin.

Uzaktan Büyü Yapılıp Bozulabilir Mi?
Uzaktan Büyü Yapılıp Bozulabilir Mi?

Uzaktan Yapılan Büyünün Anlaşılması

Büyünün uzakta yapılıyor olması, çeşitli belirtilerin meydana gelmesini engellemez. Bu belirtileri dikkatli bir şekilde gözlemlerseniz, uzaktan büyü olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Uzaktan büyü yapıldığının bir göstergesi olan belirtiler şunlardır:

Uyumakta zorluk yaşama, uyku esnasında aniden uyanma ve korkma durumları

Anlamsızca rüyalar görmek bunun yanında rüyada akrep, kedi, köpek ve keçi gibi hayvanlar görmek

 • Uyku esnasında dişlerin kitlenmesi
 • Halsizlik ve yorgunluk hissi
 • Vücudun çeşitli bölgelerinde her gün değişen ağrılar
 • Baş ve boyun ağrısı
 • Yalnız kalma korkusu
 • Aynalara bakamama
 • Basit şeylerde bile tahammülsüz olma

Garip garip sesler duymak

Uzaktan büyü yapıldığı zaman bu belirtiler meydana gelir ve büyü kendini belli eder. Belirtilerin sürekli olması, büyüye işarettir. Bu nedenle bir kez başınızın ağrıması büyü olduğunu işaret etmez. Bu bakımdan yukarıda yazan belirtileri iyi gözlemlemeniz ve sürekli olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.

Uzaktan Yapılan Büyünün Bozulması

Büyüyü bozmak için medyum hocadan yardım almalı ve gerekiyorsa sizden istenilen uygulamaları yerine getirmelisiniz. Büyüyü bozmanın tek yolu budur. Kendi yöntemlerinizle ya da uğraşlarınızla büyüyü bozmanız imkansızdır. Bu şekilde bir uğraş vermeniz, size psikolojik zararlar verebilir.

Medyum hoca, büyünün nasıl bozulacağını en iyi bilen kişidir. Büyü bozulması için belirli bir zaman geçebilir. Çünkü hangi büyü olursa olsun, her büyünün bozulması da zaman alabilir. İnsan üzerinde bulunan büyü yavaş yavaş kişiden ayrılır. Bunun sonucunda da birey, büyünün etkisinden tamamen kurtulur. Kendinizi gözlemleyerek büyünün sizden uzaklaştığını anlayabilirsiniz.

Uzaktan Ne Tür Büyüler Yapılır?

Büyünün uzaktan yapılması, amacına ulaşmasına engel olmadığı için tutma ihtimali vardır. Uzaktan yapılan belli başlı büyüler vardır.

Bu büyüler ise şunlardır:

 • Bağlama veya aşık etme büyüleri
 • Ayırma büyüleri
 • Kısmet büyüleri
 • Bereketsizlik büyüleri
 • Evlilik büyüsü

Bu amaçla yapılan büyüler de uzaktan yapılabilir. Büyü yapılması konusunda dikkatli olmalı ve kendinizi sürekli gözlemlemelisiniz.

Uzaktan Büyü Ne Kadar Sürede Etki Edebilir?

Büyülerin etki etme süreleri, medyuma hocanın yöntemlerine ve yeteneğine göre değişir. Bu nedenle uzaktan büyülerin ne kadar sürede etki ettiği konusunda kesin bir zaman söylemek yanlış olur. Bazı büyülerin gücü fazla olduğunda kısa zamanda etki gösterir. Ayrıca büyünün ne tür bir amaç için yapıldığı da etki süresinde değişiklik yaşatabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir