Yeni Ayırma Büyüsü

Yeni Ayırma Büyüsü

Yeni Ayırma Büyüsü
Yeni Ayırma Büyüsü

Büyülerin binlerce yıldan beri ve hatta insanlık tarihinden beri yapılıyor olduğunu çeşitli kaynaklar aracılığı ile biliyoruz. Bu büyülerin pek çoğu günümüze kadar ulaşmış olan eksi büyülerdir. Fakat bu eksi büyüler günümüze kadar gelene kadar çeşitli değişimler yaşamıştır. Özellikle de bu değişimler yapılışlarında olmuştur.

Büyülerin yapılış yöntemleri ve tarifleri günümüzde farklılık gösterir. Bu yüzden her bir büyü türünde sadece tek bir yapılış yönteminden ve tarifinden bahsedemiyoruz. Bir büyünün birden çok farklı tarifi olması bu sebep iledir. Günümüzde eski büyülerin yapışılanındaki yeni yöntemler ve tarifler sebebi ile bu değişimlere uğramış olan büyülere yeni büyüler diyebiliyoruz. Biz de bu yazı içinde yeni büyü türlerimden bir tanesi olan yeni ayırma büyüsü türünü ele aldık. Bu yeni büyü türü hakkında sizlere çeşitli ve önemli bilgiler verdik. Eğer bu büyü türünü siz de merak ediyor iseniz bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Yeni Çıkan Ayırma Büyüsü

Sizlere ilk önce ayrıma büyülerinin ne olduğundan ve ne işe yarıyor olduklarından bahsedelim. Sonrasında yeni ayırma büyüsü hakkındaki diğer bilgilere geçiş yapabiliriz. Ayırma büyüleri kısacası şu anlama gelir: Herhangi iki kişiyi birbirinden ayırmak, ilişkilerini sona erdirmek, bir daha ilişki içinde bulunmamalarını sağlamak amacı ile yapılan psişik işlemlere ayırma büyüleri denmektedir. Bu büyülerin tüm etki ve belirtileri kişilerin birbirinden ayrılmasını sağlayacak olan etkilerdir.

Olabilecek en kısa zamanda etkiler ortay çıkıp kesin bir sonuç verdiği için bu büyü günümüzde de pek çok insan tarafından tercih edilir ve bu alanda uzman olan hoca ve medyumlara bu büyü yaptırılır. Yeni çıkan ayırma büyüsü de bu büyü türünün eski yöntemler ile değil de yeni, günümüze uygun olan yöntemler ve tarifler ile hazırlanması ve uygulanması anlamına gelir. Bu da yeni yönteme sahip olan bu yeni büyü türünün çok daha fazla etkili olmasını sağlamaktadır.

En Yeni Ayırma Büyüsü

Yukarıda da anlatmış olduğumuz gibi yeni yöntemlere sahip olan yeni ayırma büyüsü türleri çok daha kuvvetli etkilere sahip haldedir. Bu yüzden günümüzde ayırma büyüsü yaptırmak isteyen pek çok insan en yeni ayırma büyüsü yaptırmayı tercih eder. En yeni yöntemlere sahip olması o büyüyü daha da ektili kılar ve bu sayede kişiler amaçlarına istedikleri gibi ulaşırlar. Günümüzde pek çok hoca ya da medyum yeni yöntemlere sahip olan bu büyü türlerini yapmayı tercih eder. Eğer bir herhangi bir hoca ya da medyum ile görüştüğünüzde ona yeni ayırma büyüsünü yaptırmak istediğinizi belirtir iseniz kendisine has yöntemler ile bu büyüyü sizin için yapacaktır.

Yeni Ayırma Büyüleri

Yeni ayırma büyüleri hakkında en çok merak edilen şey kişilerin kendi başlarına bu büyüyü nasıl hazırlayıp uygulayabilecekleridir. Fakat bu konuda asla gözden kaçmaması gereken bir nokta vardır. Eğer kişi sıradan bir insan ise yani özel psişik olan yetenekleri yok ise büyüyü ne yaparsa yapsın asla uygulayamaz. Uygulasa dahi büyü asla etkilerini ve belirtilerini göstermez. Bunun sebebi bu büyü işlemlerinin psişik olan işlemler olmasıdır. Bu yüzden büyüyü yapacak olan insanın da psişik yeteneklere, özel yeteneklere sahip olması zorunludur. Yani kısacası eğer sıradan bir insan iseniz bu büyüyü asla tek başınıza yapamazsınız. Ancak psişik yetenekleri olan, bu alanda deneyimli olan, eğitim almış olan özel bir insan iseniz büyüyü çok rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz.

En Yeni Ayırma Büyüleri

En yeni ayırma büyüleri yapılışlarında en genel olarak şu malzemeler kullanılır: Ayırılacak olan kişi ya da kişilerin fotoğrafları, o kişi ya da kişilere ait olan özel ve kişisel eşyalar. En çok bu iki nesne kullanılır. Aynı zamanda ateş ya da sudan da yardım alınabilir. Ya da hoca bunların hiçbirine ihtiyaç uymadan sadece kendine has özel ritüeller ile beraber büyüyü okuma yolu ile uygular. Büyüyü yapar iken her zaman cinler ile iletişime geçilmesi zorunludur. Hoca ya da medyum psişik yeteneklerini kullanarak doğaüstü olan varlıklar ile etkileşime geçer. Bu sayede büyü doğru bir şekilde uygulanır ve etkiler de en kısa zamanda olabilecek en güçlü halleri ile ortaya çıkarlar.

Ayrıca Sevgiliyi Ayırma Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir